Перейти до змісту

Прграма для шифрування даних


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

Порекомендуйте легку та надійну у користуванні програму для захисту особистої інформації. Маленька деталь: у мене ос Віндовс хр, а у приймача даних Севен (Щоб не виникло проблем із суиусністю) Що ви можете порекомендувати? Потрібно зашифрувати архів та переслати поштою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надійно та легко це Вінрар із паролем на 50 знаків)))))

Справді? Я сам подумував вінрар запаролити, але лобова атака зможе зламати(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если шифруем папку с файлами то лучше сначала заархивировать(можна и с паролем), а потом зашифровать программой Kremlin Encrypt, для разшифровки ипользуйте Kremlin Decrypt...

"Kremlin 3.0

Программа для шифрования. По мнению многих - одна из лучших. Последняя версия работает с кодировками: Blowfish, CAST-128, NewDes, RC-4, Safer SK-128. Название получила благодаря советскому КГБ, считавшемуся неприступным. Позволяет шифровать как отдельные папки (в т.ч. и с графикой) так и файлы с различным расширением, Есть свой текстовый редактор, зашифровав сообщение в котором можно отправить по e-mail (указав при этом любой обратный адрес) или сохранить в отдельном файле. Имеется возможность безопасного удаления и очистки всей памяти и дисков компьютера. проста в установке и использовании. Несколько лет назад программа тестировалась в лабараториях ФБР, где получила очень высокие оценки"

Для маньяков:

1. Архивым с паролем в 20+ знаков;

2. Суем архив в Kremlin(пароль должен быть другой);

3. Зашифрованый файл суем в TrueCrypt на тройное 512 битное шифрование (пароль должен быть другой) ;

4. Стараемся не забыть пароли =);

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надійно та легко це Вінрар із паролем на 50 знаків)))))

Справді? Я сам подумував вінрар запаролити, але лобова атака зможе зламати(((

Зашифруй вінраром, розбий на декілька частин, запиши на різні диски і відправ 2-ма - 3-ма різними посилками, і одну маленьку частинку архіву перешли електронною поштою :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А лучше на 5 частей, а 5-ю ночю закопай в лесу, карту нарисуй в Paint-е, а сам bmp зашифруй как я сверху написал - 100% защиты=)

img3.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надійно та легко це Вінрар із паролем на 50 знаків)))))

Справді? Я сам подумував вінрар запаролити, але лобова атака зможе зламати(((

Таки так. Якщо комп працюватиме 30 років то зламає пароль і взнає конфіденційні дані в 2039 році..а атака в лоб теж може легко зламати пароль-набагато швидше :D ..частинка архіву на е-маіл відправлена-цікавий спосіб - стовідсотковий, маніакальний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надійно та легко це Вінрар із паролем на 50 знаків)))))

Справді? Я сам подумував вінрар запаролити, але лобова атака зможе зламати(((

Таки так. Якщо комп працюватиме 30 років то зламає пароль і взнає конфіденційні дані в 2039 році..а атака в лоб теж може легко зламати пароль-набагато швидше :D ..частинка архіву на е-маіл відправлена-цікавий спосіб - стовідсотковий, маніакальний

Десь читав, що сам творець вінрару не зміг зламати захист паролем. Це вселяє довіру :D Дякую за допомогу.

P.S Kremlin Encrypt а він встане на севен? А то буде прикол коли адресат не зможе розшифрувати дані)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна ВінРар-ом запаролити, і паролів скільки хоч поставити, не один !!!!

Як?

Раз запаролив, змінив тип (разрешеніє) архіву з .rar на .doc .txt наприклад

Знову архівуєш, вже інший пароль ставиш, і так доти, поки твоі страхи пропадуть на рахунок взлому твоіх данних :D

Так я поспорив зі знайомим, шо запаролю (а пароль буде з трьох цифр) вінраром файл і він його хоч і запустить, але не відкриє, навіть якщо підбере пароль спец прогой. Взламати він зламав (методом послідовного підбору), а відкрити не зміг. :).

Все таки він мені поставив не літру пива, а дві, щоб взнати чого ж його документ так і не відкрився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в свій час користувався PGP, дума на 7 має бути софт...

http://otvety.google.ru/otvety/thread?tid=5e8e2aeeca2c8e65

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пользуюсь прогой TrueCrypt бесплатная и очень прикольная, всем рекомендую. А если просто переслать файл то WinRar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найпростіше зробити як biter написав!

і хай "обламаються" ...

але імхо, якшо в отримувача є інет, то нафік ненада оте "листування"

виклади частинки на різних "обмінниках" переіменуй іх ... і не парься =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найпростіше зробити як biter написав!

і хай "обламаються" ...

але імхо, якшо в отримувача є інет, то нафік ненада оте "листування"

виклади частинки на різних "обмінниках" переіменуй іх ... і не парься =)

В нього мобільний інтернет + лімітований((( Я заархівував усі дані в архіви, а їх у свою чергу в ще 1 архів на який поставив 33 значний пароль. Думаю, що не взламають. Просто гемор через те, що відправляю Укрпоштою, а в них пакети з документацією губляться тільки так. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленьку часточку архыву, выдправ мылом .. там пару кылобайт ..

ы усьо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є шифратор методом Ксорки (написаний ще в молоді роки), взламати мабуть нереально (розшифрувати назад) якщо не знати якими символами XOR робиться. Завантажив файл закодований (тільки 1 слово написано)

hello.txt

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...