Перейти до змісту

Незалежність України


kudrom

Референдум :)  

23 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Судячи з деяких повідомлень в темі, які були ось тут дехто сумнівається, чи незалежність України була дійсно народним волевиявленням чи, можливо, ніхто і не пам’ятає, що був такий референдум, а влада сама собі щось напридумала.

Давайте тоді перенесемося в далекий 1991 р. :) 1 грудня, зима.... ;)

Отже, припустимо, що ви на той час мали право брати участь в референдумі і перед вами стояло питання:

«Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?»

Питання сформульоване саме так, як було тоді. Про те, що написано в цьому Акті, можна глянути

тут, знову ж таки стаття з Вікіпедії, на цей раз українською.

Висловлюємо свою думку, виходячи з того, що ви вже знаєте, до яких це наслідків приведе, тобто от таке буде наше сонячне майбутнє як зараз...

Хто не знає, в 1991 р. Україна була в складі держави, яка мала назву СРСР - Союз Радянських Соціалістичних Республік, тобто хочеться почути думку, чи хотіли б ми вийти з СРСР якби знали, що все повернеться саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну если бы меня спросили, то я бы таки согласился на отделение Украины от СССР. из двух зол всегда выбирают меньшее

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене не було права голосу :D. батьки проголосували за. і я б теж проголосував за.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не люблю я эти империи. я бы и украину на части поделил :))

"Карпаты+Крым+Волынская" и остальные области. :))

Кстати, чего там китайцы тянут с захватом сибири ? путенг враз бы забыл какие грузины и украинчеги плохиши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с китайцами недолго осталось, однозначно. сначала они себе Тайвань вернут, а там и до сайберии доберутся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...