Перейти до змісту

Схід-Side. SkhidSideMen.


Ukrod

Рекомендовані повідомлення

Схід-Side. SkhidSideMen.

"СхідSide" сьогодні – один із найбільш якісних, успішних та активних українських джазових проектів. Це при тому, що за останні два роки склад бенду змінився тричі, і сьогодні від першого складу залишився тільки фронтмен – саксофоніст Дмитро Олександров. Але його енергії вистачає і на те, щоб "вести" паралельно ще два джазових проекти, і на те, щоб приймати участь у записах музики інших напрямків, і на довгі щоденні вправи, і... втім, нічого дивного. Зовні такий простий, він має в очах ті самі вогники, які відрізняють людину натхненну від втомленої. Він з тих людей, які, коли починається музика, зникають – залишається тільки музика, така різна, але завжди жива. Саме тому вона змінює час і простір – саме тому про майстерність виконання я навіть і не кажу, і так зрозуміло. На щастя, у нас в країні сьогодні немало таких музикантів – справжніх. І, на превелике моє задоволення, їх стає чутно краще. До речі, про справжнє. Самі музиканти гурту казали про свій альбом "SkhidSideMen", що світ побачив чистий джаз. Не сперечатимуся – бо особисто у мене виникло саме таке відчуття щодо цієї музики. Відчуття чистого, чесного, простого в своїй мудрості – вогню... І сумніву немає, це – справжнє.

----------------------------------------------------------------------------

-= Лінк =-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...