Перейти до змісту

Перкалаба. Горрри!


Ukrod

Рекомендовані повідомлення

Перкалаба. Горрри!

Перший альбом гурту, вже досить добре відомого всім, хто відвідує всілякі фестивалі заради того, щоб послухати фолк-рок. Якщо Ви не мали такої можливості, але теж цікавитеся українським фолк-роком, дуже раджу звернути пильну увагу. А якщо Ви прихильно ставитеся до фолк-панку – тим більше. Це хороший клас. За словами якісних очевидців, вже й сьогодні гурт запросто може розворушити кількатисячну аудиторію не гірше, ніж несподівана пожежа. Енергії тут просто через край, і я точно знаю, що вона заводить навіть тих, хто подібну музику не дуже полюбляє, а це про щось каже. Можна вдатися до різних епітетів. Добре підсмажений, жовтий аж до чорноти, і мерехтіння сухих солоних шпиць, стрімкий зелений натиск, осколок джокера у дзеркальці. Іншими словами, тут майстерно зіграні і музичні торпеди, і те, що можна назвати баладами. А можна і не називати, бо бешкетування тут не менше, ніж мелодійності, а мелодійності не бракує. Сподіваюся, так піде і далі, бо цей їхній перший альбом – то радісна, бадьора новина.

----------------------------------------------------------

-= Лінк =-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ти сам рецензії пишеш, чи звідкись списуєш? ;)

от прийду зараз додому і буду качати, все рівно крім нас з тобою ніхто таке не слухає (маю десь 3 їх композиції,досить веселі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ти сам рецензії пишеш, чи звідкись списуєш? ;)

от прийду зараз додому і буду качати, все рівно крім нас з тобою ніхто таке не слухає (маю десь 3 їх композиції,досить веселі)

Нє не пишу. З умки списую. Я на таке не здатен. :)

Ще артвертеп читаю, час відчасу.

От наприклад про Перкалабу статейка : http://www.artvertep.dp.ua/news/617.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кудром) ти вже обслухався мабуть ;) вирішив що фолк ти один слухаєш ))

пс: тра качать поки жовтень не настав ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, та ні, просто Ukrod всьо викладає укр. музичку, викладає, а коментую лише я :huh:

Тре качати, однозначно! В кого що є, не відкладуйте, заливайте, наближається "Чорна Неділя 1 жовтня 2006р." :D))

П.С. Оце так ти лінк на статейку дав, один говорить якимось тіпа руським суржиком, а другий відповідає гуцульським діалектом, ніфіга не поняв!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив і чув я їх в Шешорах цього року - жжут непадецкі. жаль дощ почався коли вони виступали :). хоча альбом слухати - не той кайф. саме на живому виступі повно адреналіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...