Перейти до змісту

ванна


imp13

Рекомендовані повідомлення

розриваюсь зараз між двома варіантами: відновити емаль на старій чугунієвій ванні або купити нову акрілову.

взагалі - які переваги/недоліки акрилових перед чугунною. як вони тримають температуру води, наскільки швидко холонуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НМД, якщо знайдеш класних реставраторів,то краще відновлюй емаль на старій. Чавунні ванни дуже крепкі,хороші,надійні.

Акрилові легші,можливо"тепліші" на дотик(не як метал),але за ними більше догляду потрібно,акуратності.

За ними потрібен лише спеціальний догляд,спеціальні засоби чищення(це якщо ти хочеш,щоб вона завжди виглядала як нова),хоч вони й дешевші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене впав з рук душ (ручка, металева) і зробив дірку в дні ванни :-(

Вони(акрилові) у цьому випадку дуже крихкі!

Потрібно багато сюсюкатись,бути дуже обережним. А нашим(ще колишнім)чавункам хоть би що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тай і виносити чугунну ванну ох як не легко! ;) по особистому опиту знаю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ванни акрілові, виробництва ТзОВ "ТІМ-пласт" Україна, м.Ківерці.

Не на правах реклами.

Стрибають по них. Стукають молотком. Вдома стоїть вже 3 роки. Особливий догляд - "Сіf" для ванн. Миє і все відчищає. Підприємство дає 5 років гарантії. Зразки виставлені в "Новій лінії", "Єврокераміці" і ще в багатьох магазинах Луцька, області, України. На сьогоднішній день підприємство випускає 11 моделей ванн - трикутних, прямокутних, з панелями, ніжками до них і т.д. і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НМД, якщо знайдеш класних реставраторів,то краще відновлюй емаль на старій.

Може хто знає класних реставраторів? цікавлять телефони, ціни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вдома стоїть акрілова ванна! десь з 2001 року напевно ... і душ падав, і шо тільки не падало ... виглядає майже як нова

да і я б не сказав шо вона вимагає "особливого сюсюкання"

вобщем ніяких мінусів і нарікань ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також роздумував що взяти чугун чи акріл, а взяв стальну. Щоб краще тримала тепло - перед установкою обробив 2 балонами монтажної піни. Тепло тримає не гірше за чугуній а на нагрів менші тепловтрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Також роздумував що взяти чугун чи акріл, а взяв стальну. Щоб краще тримала тепло - перед установкою обробив 2 балонами монтажної піни. Тепло тримає не гірше за чугуній а на нагрів менші тепловтрати.

Мои родители тоже также делают сейчас, старую чугунку уже вынесли (ох и тяжелая зараза :) ). Кста не подскажите старую чугунную ванну можно продать и сколько он может примерно стоить? Или это не по правил форума такое спрашивать? :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж стоїть акрилова ванна T&M (вир-во Ківерці) правда, лише рік, але ніяких нарікань нема. купив спеціальний миючий засіб для акрилових ванн і м"якою ганчіркою все кльово миється. двоє дітей пригають, дурачаться і нічо. приємно стати і лягти, а не відчувати шкірою холодну залізяку.

я вважаю, що дуже важливо правильно її встановити. я наприклад, спочатку на перевернутій догори дном ванні залив розчином борти, куди попередньо повикладав в"язальний дріт (для армування). після затвердіння встановили ванну дном на 2 газобетонні блоки (на плиточний клей), які в свою чергу до стяжки теж приклеєні. попередньо підмурував задню і бокові стінки целою на ребро (між залитими бортами ванни і цеглою теж плиточний клей). в кінці - передня стінка. надіюсь, що прослужить довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чугунку можна кльово відреставрувати і це окрема тема.

коліться батєнька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чугунку можна кльово відреставрувати і це окрема тема.

коліться батєнька

Також дуже цікаво, так як є думка відновити свою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...