Перейти до змісту

День визволення України!


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні відзначаємо 65-річчя з дня визволення нашої держави від німецько-фашистських загарбників. Свято відмічається на державному рівні. 20 жовтня цього року Президентом України був підписаний відповідний указ. Вітатимуть ветеранів, котрі воювали за свободу нашого народу у тій тяжкій і такій довгій війні.

До привітань приєднуюсь і я! Слава воїнам! Слава героям!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до привітань. Визволителям - безмірна шана, полеглим героям - вічна пам'ять!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

День визволення України від німецько-фашиських загабників!

и все довольны

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одні загарбники виперли інших! Де свято? Яка різниця чи сталін чи гітлер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг ну спробуй мене переконати в іншому але використай для цього факти а не популіську совкову фігню!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одні загарбники виперли інших! Де свято? Яка різниця чи сталін чи гітлер?

Я б порадила б Вам знайти людей, котрі жили в окупації і спитати в них - чи хотіли вони щоб їх визволили від гітлерівців. Навіть тих, які у 1941 році вітали фашистські війска, як визволителів від сталінсько-совітського режиму. Я думаю інших аргументів і не треба буде - ні фактів, ні популізму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг ну спробуй мене переконати в іншому але використай для цього факти а не популіську совкову фігню!

Я вас прекрасно розумію і підтримую. Але це розділ привітань, тому давайте відкинемо спірні питання, всі дискусії - в політику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щож, панове, оскільки було слушне зауваження про тему розділу я свої дискусійні питання знімаю! Та однак вимушений відповісти на останні репліки щоб уже не залишити питань без відповідей. Моя баба жила в Польщі і була при німцях а потім при совітах, так от при німцях був план яку худобу і скільки здати селяни збирались і самі все вирішували! Комуняки забрали все і нічого не питали! Дід мій воював і випадково вижив бо при форсуванні Вісли його, як і інших "західняків" кинули "гарматним мясом" щоб відтягнути сили німців!!! А тепер проведіть кожен собі паралелі і знайдіть відмінності!

Концтабір-ГУЛАГ

Рабство-колгосп....

І наостанок: В 1941 німців зустрічали з вишитими сорочками і хлібом-сіллю. Запитайте себе: ЧОМУ Ж????

Вчіть історію, дивіться на світ обєктивно!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно дня визволення України, то це мабуть було б дійсно свято, якби ми в 44-році дійсно визволилися, а не реокупувалися.

Безумовно респект тим людям, які лягли кістьми в боротьбі з фашистами, тому правильно було б назвати цей день - "Днем визволення України від фашистських загарбників+днем захоплення радянськими".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і де ці інтєлєктуали беруться?

Толик, это называется "нова генерація"

только мне "де" добавить хочется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є процес невідворотній відновлення історичної справедливості. Нашій країні потрібно 40 років для зміни генерації совківської, тоді тільки толк буде.

Мойсею це далося за сорок, будемо сподіватися, ща нам вийде скоріш позбутися радянських стереотипів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є процес невідворотній відновлення історичної справедливості. Нашій країні потрібно 40 років для зміни генерації совківської, тоді тільки толк буде.

Мойсею це далося за сорок, будемо сподіватися, ща нам вийде скоріш позбутися радянських стереотипів.

ну а пока:

post-345-1256897113.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно це жарт! Бо коли проблему не можна вирішити над нею треба посміятись!!! Всім приємного настрою! І посміхайтесь бо сміх то здоровя!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно це жарт! Бо коли проблему не можна вирішити над нею треба посміятись!!! Всім приємного настрою! І посміхайтесь бо сміх то здоровя!!!!!

як багато говорить про людину рівень її жартів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте ще святканем річницю брусилівського прориву

Тобто давайте забудемо що наші діди та прадіди брали у ньому участь ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як багато говорить про людину рівень її жартів

то не я так придумав мудрі люди розшифровували так СССР

А ше казали: ні корови ні свині тільки сталін на стіні!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...