Перейти до змісту

Створення ДВД відео


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

Власне я створюю і конвертую аві та інші файли через Неро віжин. Дуже гарна програма, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Але її функцій уже для мене малувато :) Допоможіть підібрати подібну програму. основні критерії. Зрозуміла не тільки для професіонала, а й для звичайного юзера, бажано русифікована, гарні шаблони меню, кнопок і тд. І Саме головне - щоб у ній можна відразу після запуску диска програвався відрізок відео типу: "Крутиться двд диск, що вставляється у програвач щось таке" :) Щоб красиво виглядало. Якщо саме такі відрізки можна і у віжині створювати то розкажіть як? :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись такий займався але непам"ятаю точно ......... в неро малин набор опцій тому треба щось інше в мене десь була прога знайду то напишу як називається)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Pinnacle Studio 12 Plus. Досить проста в використанні, купа додаткового програмного забезпечення можна знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Pinnacle Studio 12 Plus. Досить проста в використанні, купа додаткового програмного забезпечення можна знайти.

Скинь будь ласка ссилку де закачати можна? Попередніх версій у мене не було тому установка буде з 0. Тобто щоб не просило ліцензійного диска і тд. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Скинь будь ласка ссилку де закачати можна? Попередніх версій у мене не було тому установка буде з 0. Тобто щоб не просило ліцензійного диска і тд. ;)

Під ХР 

Для Вісти програми активовані , просттенькі і невеличкі  :D , обєм то всього 30.36 GB і 23.41 GB.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А-а-а-а :ohmy::ohmy::ohmy: Скільки тоді вони будуть займати після інсталяції!!!!!?????? Я ж на торренті бачив 3-4гігабайти :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А-а-а-а :ohmy::ohmy::ohmy: Скільки тоді вони будуть займати після інсталяції!!!!!?????? Я ж на торренті бачив 3-4гігабайти :(

остальные 30 Гб, это ролик "типу: "Крутиться двд диск, що вставляється у програвач щось таке"" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менюшки, футажі і тд? ;) Так 30 гіг це вже установлена версія чи тільки архів? Який після його відкриття збільшується у 2 рази?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він не збільшується, і на вінту займає в залежності від того що ти поставиш, в мене сам пінакл + потрібні мені примочки і 25 гігов на вінту як і не бувало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...