Перейти до змісту

Друк DVD дисках, та обложки до них.


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

Власне я знав один магазинчик, що торгує всілякими фото, відео, камерами. Друк фото та ін. І в них були доволі помірні ціни. Я почав до них частенько навідуватись. (друк на двд диску, купівля двд бокса та друку обложки до нього)Справи в цій конторі йшли погано. Та ось нещодавно заглядую до них. І бащу. що ціни саме на ті послуги, що я замовляв виросли десь у 2 рази. Це ще нічого. Але коли вони почали відверто халтурити (не якісно друкувати зображення на дисках, а обложку взагалі додумались вкинути на друк як звичайний малюнок, 300х300 dpi) Як в наслідок, криво надруковані диски, обложка нікуди не годиться і здерто у двічі більше ніж зазвичай :angry2: . Порадьте не дорогу студію чи щось подібне де за помірну ціну можна замовити вище перераховані послуги? Так як дисків і боксів з обложками буде достатньо. Тому не хочеться великі гроші викидати. Хочу зробити колекцію двд фільмів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kaktus1990 - EPson Stylus Photo R290 + СНПЧ - (Хто знає той відпишеться! ;) ) і забудь про фірми.. Дорого 130 УО принтер + 40 СНПЧ.

Зате - яка економія.!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден з Женьою на всі 100. Принтер друкує бомба. Але тільки є умати які беруть потім диски мокрими руками (дрочать на диски чи хз) і зображення може попливти. Це тільки одна проблема але якщо користуватись дисками акурат то буде те зображення довго і нудно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kaktus1990 - EPson Stylus Photo R290 + СНПЧ - (Хто знає той відпишеться! ;) ) і забудь про фірми.. Дорого 130 УО принтер + 40 СНПЧ.

Зате - яка економія.!!!

Знаю, що бомба ;) . Просто завжди знаходяться не заплановані витрати. І ніяк не можу зібратись та купити якісного принтера :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...