Перейти до змісту

Вибір монітора 22''


Рекомендовані повідомлення

Планую незабаром придбати монітор 22''. Хто що може порадити з цього приводу? Ціновий діапазон не обмежую поки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моніторах я не сильний але дружбан купив собі монітора і дуже він мені сподобався і якість відображення в ньому просто бомба!

LG W2254TQ-PF Black Wide

опис!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде ОФФтопа:

тоже посматриваю в сторону какогото 22" вайда,

но у меня такой вопросик (мож кто сталкивался) - как на вайде будете отображатся ТВкартинка с АверМедии?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую незабаром придбати монітор 22''. Хто що може порадити з цього приводу? Ціновий діапазон не обмежую поки.

якщо нежалко грошей то візьми самсунгі серії p 2250, 2270

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно для брата підбирав 22" монітор. Вибір був такий або Samsung T220 або LG w2284f. Самсунг пріоритетніший. Але то вибір між не дорогими моделями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://chip.ua/?page=ov_open&id=280 - в огляді Chip за серпень оптимальним було названо такий варіант, хто що думає?

BenQ M2200HD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене - TFT Samsung 2243 SN

його великий + 1920х1080р. Тобто FullHD.

Може це великий + тільки для поціновувачів HD контенту? Для когось лишніх 100 грн, можуть стати основним аргументом, а хтось хоче білий монітор і пофіг на ціну і розширення.

P.S. Знаю реальний випадок коли хотіли купити білий глянцевий ноутбук і було пофігу скільки коштує і які в нього параметри. Він мав стояти в начальника на столі гарно вписуючись в інтер"єр, і працювати на ньому ніхто не збирався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде ОФФтопа:

тоже посматриваю в сторону какогото 22" вайда,

но у меня такой вопросик (мож кто сталкивался) - как на вайде будете отображатся ТВкартинка с АверМедии?

Нормально :) По центру экрана - квадрат изображения (4:3), чёрные полосы сбоку. Если фильм широкоформатный идёт - можно растянуть практически на весь экран, смотрится просто шикарно, монитор кажется огромным :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не тільки..

Сучасні ігри також підтримують дане розширення.

А як працювати у Екселі - БОМБА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде ОФФтопа:

тоже посматриваю в сторону какогото 22" вайда,

но у меня такой вопросик (мож кто сталкивался) - как на вайде будете отображатся ТВкартинка с АверМедии?

Нормально :) По центру экрана - квадрат изображения (4:3), чёрные полосы сбоку. Если фильм широкоформатный идёт - можно растянуть практически на весь экран, смотрится просто шикарно, монитор кажется огромным :)

Угу. Всі програмки (ігри фільми і т.д.) автоматом переключаються в режим 4:3 (Якщо вони виключно в тому режимі працюють..

Я, от для прикладу, граюся в ДІАБЛО2 таким чином. МОжна і 16:9 грати - але зображення виходить розтягнуте!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

домашній компутер, не для професійного дизайну чи чогось такого, не геймерський, але щоб можна було час від часу бавитися, HD-video - не критично, але хотілося б бачити різницю, якщо є такий бонус і якщо нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если фильмы есть в списке - то ВСЕ TN-Film матрицы медменно идут в сад. А это сразу цену на Full-HD поднимает до 5000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз для тих потреб що переслідуються я свій вибір зупинив на моніторі Toshiba TekBright PA3553E-1LCD black, плюси порівняно компактний, кольорова передача влаштовує, мінус 1 немає DVI, але для мене це не грає ролі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если фильмы есть в списке - то ВСЕ TN-Film матрицы медменно идут в сад.

Странно. Два года смотрю c расстояния 2.5-3 метра - никаких жалоб на TN нет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю ACER /22 по діагоналі,цілком задоволений але(трошкі оченята втомлюються) з непривичкі.Перед тим був 19.

Діло може стати перед вибором глянцевого,або дзеркального монітора.Ну і звичайно (бренду,якості,гарантії)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Элементарно - верх и низ экрана имеют разные оттенки. Проблема с темными, светлыми и телесными оттенками. Я вот тоже Full-HD с Remux-ов смотрю, но я на трубке 22" Сони в мониторе Делл. На ХОРОШЕЙ TN Соне, стоящей рядом, та же картинка печальна и тухла. Это при том, что у этой Сони картинка несравненно лучше, чем у ЛЮБЫХ TN матриц, которые сейчас стоят в мониторах в Луцке. *VA по меньшей мере имеет более устойчивую картинку при просмотре с разных углов, то есть верх экрана от низа отличается несильно, плюс там и цветопередача вообще гораздо интересней. Но до трубки они не доходят по качеству и тонким оттенкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это при том, что у этой Сони картинка несравненно лучше, чем у ЛЮБЫХ TN матриц, которые сейчас стоят в мониторах в Луцке.

Та шо ви гаварітє :) Основні виробники матриць в світі це - Samsung, LG Philips, AU Optronics, Chi Mei Optoelectronics, Chunghwa Picture Tubes (CPT). Всякі там "понтові" Асуси і Соні своїх матриць ніколи не випускали і не випускають, а просто купляють в того ж Самсунга з Лижою, упаковують в модний корпус з понтовим написом бренду, ставлять некіслу націночку і відправляють в магазини. Так що на хорошій соні і хорошому самсунгу часто може стояти одна і та ж матриця, зате гордості за свій монік в власника Соні набагато більше. Ще б пак, It's a SONY! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже більше двох років дивлюсь у Samsung 225bw - задовільняє мене повністю - питання було лише нормально відкалібрувати під мої задачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раджу LG W2271TC-PF - ціна\якість найкращі, + непогана вебкамера, картинка супер!

ще як варіант Samsung T220

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это при том, что у этой Сони картинка несравненно лучше, чем у ЛЮБЫХ TN матриц, которые сейчас стоят в мониторах в Луцке.

Та шо ви гаварітє :) Основні виробники матриць в світі це - Samsung, LG Philips, AU Optronics, Chi Mei Optoelectronics, Chunghwa Picture Tubes (CPT). Всякі там "понтові" Асуси і Соні своїх матриць ніколи не випускали і не випускають, а просто купляють в того ж Самсунга з Лижою, упаковують в модний корпус з понтовим написом бренду, ставлять некіслу націночку і відправляють в магазини. Так що на хорошій соні і хорошому самсунгу часто може стояти одна і та ж матриця, зате гордості за свій монік в власника Соні набагато більше. Ще б пак, It's a SONY! :D

Давай я угадаю, у тебя , наверное , фотоаппарат UFO с 30х зумом, звуковая система за 300 грн 7.1 от свена 1200 PMPO и вертушка DVD/BlueRay от Мустек? И смотришь ты Full-HD с файлов размером 4-5 гиг, правильно? Я еще не сомневаюсь, что МП3 до 192 КБита ты считаешь заметно лучше всяческих СД, не говоря уж о устаревших пластах. А Лексусы от Чери отличаются только раскрученностью в среде лохов с деньгами. Зачем платить больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FKCX_half

Для початку людина повинна визначитися задачами, покладеними на цей монітор. Якщо це має бути дизайн - тоді безперечно, що *VA. Так як кольоропередача у них краща, та кут огляду. Як що ж гратися в цяцьки (час від часу) дивитися кіно та працювати із офісними пограмами - то TN (+film) - саме то! і не потрібно переплачувати за *VA.

Рекомендую топікстаретру порівняти вживу зображення із двох наведених матриць і визначитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...