Перейти до змісту

Якість будівельних та монтажних робіт


lapiy

Рекомендовані повідомлення

Avitalik, а чому зразу в Гондурасі?

Я в своїй роботі стараюсь виконувати роботу професійно, і очікую аналогічного ставлення від інших. Тим більше, що будівельники зараз за копійку зовсім не працюють.

Як на мене, то проблема в тому, що в цій галузі, як і в багатьох інших, відсутність стандартів, конкурентності - хоча вона зявляється. А з’явиться вона тоді, коли замовники почнуть більше вимагати і з’явиться нормальне поняття авторського нагляду, професійні прораби, і т.д.

І проекти почнуть якісно робити архітектори, а не дизайнери, які малюють гарно, а будівельники будують потім так, як виходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гондурас для порівняння культури. Не кажіть що ви в Європі

будівельники також стараються але виходить як завжди :) типу жарт

Як на мене, то проблема в тому, що в цій галузі, як і в багатьох інших, відсутність стандартів,

конкурентності - хоча вона зявляється.

А з’явиться вона тоді, коли замовники почнуть більше вимагати

і з’явиться нормальне поняття авторського нагляду,

професійні прораби, і т.д.

стандарти в нас є тільки от не виконуються.

конкуренція між ким? "дядьками", "бригадами", "хлопчинами".

будете ви вимагати будуть з вас вимагати, "как платять так і работаєм", "как работаєтє так і платєм"

ой не стійте під рукою

а в нас вже давно є професіонали прораби (професійний прораб це той який збудувавши замовнику будинок, на "чесно зароблене" собі збудує не два а три будиночки)

уявляю як дядько як казав lapiy, що не вміє читати ,стоїть і так чьотко вдивляється в проект архітектора. :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...