Перейти до змісту

Потрібно надрукувати на прозорій плівці білою фарбою


sernest

Рекомендовані повідомлення

Може, простіше замовити вирізані з білого оракалу елементи, і наклеїти їх на прозорий оракал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант (якщо це допускається) - на лазерному принтері нанести контури малюнка, а потім білим маркером позамальовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або якщо потреба в такому нанесенні вища за можливу ціну то є шовкодрук, просто він дорогий для одиного екземпляра а придатний для тиражів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ходу все ж буде так як порадив Yarchik: вирізати на плотері з білої плівки що там потрібно і монтажкою перенести на прозорий оракал. Дешево й сердито:)

Як варіант, ще можеш поцікавитись УФ-друком. Він здається може закатати білим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє все це не підходить, вирізати наклеювати потім ще раз наклеювати. Я місяць назад обзвонював поліграфії, і надибав одну де могли зробити але не меньше 1 м кв. а телефон я забув туда. Шовкодрук не точний.

Як варіант (якщо це допускається) - на лазерному принтері нанести контури малюнка, а потім білим маркером позамальовувати.

цікавий варіант, а чим замалювати таким білим щоб не стиралось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, де такі маркери продаються. Але на старому ринку, там, де продають вінки на похорони, по чорних стрічках пишуть вроді також і білими маркерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант (якщо це допускається) - на лазерному принтері нанести контури малюнка, а потім білим маркером позамальовувати.

цікавий варіант, а чим замалювати таким білим щоб не стиралось?

Навіть якщо не знайдеш маркера, який не буде стиратись, то можна потім зверху заклеїти прозорим ламінатом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друкують саме білим кольором?

Бо на прозорій можна без проблем надрукувати і в нас на Візуалі, але тільки в стандартній палітрі CMYK.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друкують саме білим кольором?

Бо на прозорій можна без проблем надрукувати і в нас на Візуалі, але тільки в стандартній палітрі CMYK.

здається що так але точно не скажу, в мене там один товариш працює. ти краще сам туди позвони: 77 32 80, вул. Конякіна, 6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Факторії такий самий друкуючий плотер як і в нас. Хіба що вони трохи змінили систему і доставили "банки" під білу фарбу. Але це наврядчи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба що вони трохи змінили систему і доставили "банки" під білу фарбу. Але це наврядчи.

От-от, імовірність такого нуль, оскільки обєм друку зосереджений саме в CMYK. щоб коверкати плоттер заради одиничного замовлення...

таке замовлення можливе лише кількома варіантами:

- шовкодрук (дорого для одиничного)

- оракал на плівку наклеїти

- термоперенос (не підходить бо від температури пошкодиться плівка)

- кустарний спосіб власними руками:

• друкувати контур і замалювати маркером

• вирізати на ріжумому плоттері на оракалі трафарет напису, приклеїти до плівки, заварбувати балончиком аерозольної фарби, після висихання відідрати трафарет (не виключено що при цьому варіанті краї зображення можуть бути "порепаними" від відривання оракалу, думаю це залежатиме від того чи фарба буде крихкою після висихання чи трохи еластичною).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирізати на ріжумому плоттері на оракалі трафарет напису, приклеїти до плівки, заварбувати балончиком аерозольної фарби, після висихання відідрати трафарет (не виключено що при цьому варіанті краї зображення можуть бути "порепаними" від відривання оракалу, думаю це залежатиме від того чи фарба буде крихкою після висихання чи трохи еластичною).

Для трафаретів спеціально є плівка Оракал 620. В нього полегшена клейка основа, легко знімається не залишаючи слідів клею. Але її мало хто бере, тому потрібно спеціально замовляти у постачальників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную замість маркера використати білу акрилову фарбу, хоча за результат не ручаюсь, але теоретично має підійти такий варіант. Акрил не змивається, глянцевий, водостійкий. Для захисту від механічних пошкоджень, схиляюсь до думки, що потрібно покрити творіння ламінаційною плівкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акрил не змивається, глянцевий, водостійкий.

Хоч і автор питання скупо описав ситуацію, але якщо наносити на плівку то це "подразуміває" що плівка буде гнутись, не думаю що акрилова фарба не облущиться від цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...