Перейти до змісту

На дівки


President

Чи ходили ви на дівки?  

216 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Цікава думка колишніх студентів, також охота провести аналіз - чи звязаний розгульний спосіб студентського життя з успішністю, та й взагалі задоволенням від відучених років : мол, студентські роки, дійсно найкращі роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чо така несправедливість? Дівки пациків не снімають уже чи як? :)))

А взагалі, тема тупа. в треш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все тупе. Один ти - джедай в "бєлих адєждах". Не подобається - не читай тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній варіант поправу веде! :)

За нього і проголосував. Бо по суті воно так і було :)

Студентські party на навчанні аж ніяк не відбились. Якби на останніх курсах не посварився з деканшою, то мав би червоний диплом.

Одним словом - встигав скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кого то мне топикстартер напоминает...

Романа Букина из "Счастливы вместе" )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній варіант поправу веде! :)

За нього і проголосував. Бо по суті воно так і було :)

Студентські party на навчанні аж ніяк не відбились. Якби на останніх курсах не посварився з деканшою, то мав би червоний диплом.

Одним словом - встигав скрізь.

В точку. Проте, якщо іти в науку (бути кандидатом, потім доктором), то досить таки сильно впливає. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю. Спершу були такі думки, але потім якось передумав (можливо тимчасово). Але думаю що і там би ця студентська "звичка" не була б поміхою. Принаймні зараз на роботі аж ніяк не заважає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

На рахунок того, що нормальних студентів можна знайти лише на дискотеці, можу і посперечатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема ГОВНО, в жопу. Ё маё -- ты б ещё создал тему ... "А БЛЯ..ВАЛИ ли вы в молодости" или "Скольких вы поимели пока учились а) в школе б) в институте в) на работе с) меня до сих пор имеют - мой шеф и его зам"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"на дівки" це добре :ura: , адже бувають же випадки:

Так, ходив на навчання, втравили в науку, на дівках відбилося, бо *** не дуже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

з часом коли находиш ту одну уже і нехочеть ходити нікуда на ліво хоча є можливість але якось дорожиш тим що є щоб його не втратити :hug::blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

з часом коли находиш ту одну уже і нехочеть ходити нікуда на ліво хоча є можливість але якось дорожиш тим що є щоб його не втратити :hug::blush:

ага:

Отправлено 16 сентября 2009 - 18:03

Ходив ........... хожу .......... і буду ходити))) мені непривикати

бачу в житі у вас змінилось щось за цей рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, я догулялся в студ. годы до того, что просыпался с утра с 2-мя неизвестно у кого дома и неизвестно с какими девченками и ничего не помня. Короче оторвался только так. Теперь женат и доволен жизнью ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з часом коли находиш ту одну уже і нехочеть ходити нікуда на ліво хоча є можливість але якось дорожиш тим що є щоб його не втратити :hug::blush:

так тут іде мова про дівок чи про парубків... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ну прям унісекс якийсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, я догулялся в студ. годы до того, что просыпался с утра с 2-мя неизвестно у кого дома и неизвестно с какими девченками и ничего не помня.

Бувало і таке. Правда, з тією відмінністю, що знав де, в кого, і з ким :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...