Перейти до змісту

YAHOO Video


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Власне. Є така штука, як YAHOO Video. Це щось типу того ж Youtube. АЛЕ!! Їх не можна скачати. Я намагався там різними утилітками гратися - без толку. Є толку трошки але все ж таки.

Так от.

Вмикнувши відео, його можна подивитися, але,як я вже казав, не вдається скачати. Крім того, відео млжна подивитися ще й у різних якостях. 480р , 720р та у FullHD - 1080p. Як? Виявляється просто, але треба мати гарний канал в інет, оскільки відео буде потоковим.

На скріні нижче приведений приклад. При натисканні на напис із відповідним відеорозширенням, Браузер пропонує зберегти/відкрити файл із розширенням qtl, я пошукав і мені видало результат quick translation - швидкий переклад. Досить цікаво - але не те :)

Погугливши ще - я знайшов відповідь. Вона криється у назві QuickTime :) файл достатньо відкрити за допомогою програвача. У маєму випадку це був Media Player Classic Homecinema. Він автоматично починає скачувати потокове відео. Натиснувши паузу, можна дочекатися скачування і насолоджуватися чудовим відео!

post-118-1252999461.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підказка в тому, як дивитися онлайн саме ту якість, яку хочеш, а не ту, яку показують.

Крім того, якщо поставити QuickTime Player Pro (саме pro) - то після перегляду онлайн є можливість зберегти відео як файл. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не можу знайти як ввімкнути ту панель вибору якості відео (як на скріншоті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто наведи мишкою, якщо є там таке (може не бути)

я дам приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://video.yahoo.com/network/100000069?v=5936944 тут навожу і нічого

пс: хохма: встановив QuickTime Player Pro, запустив сам плеєр (думав там якийсь серійник треба ввести і т.д.), а тут билимб - синій екран :D Перезавантажував пару раз, а потім прости з точки відновив... Чого воно так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://movies.yahoo.com/feature/movie-talk...n-twilight.html

1111111111.jpg

остатньо навести мишкою на знак, що на малюнку нижче

1sns.jpg

і після цього з'являться іконки із вибором якості.

2usu.jpg

натискаємо і відкриваємо запропонований файл у програвачі.

ось - купа трейлерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трейлери, але походу і фільми є. На Ютубі є фільми старі-старі по п'ятницям. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...