Перейти до змісту

Украина ждет нападения России


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Украинская интеллигенция просит США, Великобританию, Францию и Китай созвать международную конференцию для обеспечения реальных гарантий безопасности Украины. Также интеллигенция обращается к руководящим органам ЕС с призывами "о необходимости занять четкую и однозначную позицию в вопросе обеспечения государственного суверенитета Украины, высказать предостережение любым формам вмешательства России во внутренние дела Украины", передает "Украинская правда".

Отдельно подписавшиеся в послании к государствам Вышеградской группы выражают надежду на выработку общей или выражение отдельной позиции по поводу обострения российско-украинских отношений. "Российское руководство сознательно взяло курс на демонтаж действующей системы безопасности, ключевым направлением которого стало стремление подчинить Украину выполнению геостратегических интересов России", - отмечается в документе.

По мнению авторов, следствием такой стратегии "является стремительная эскалация напряжения в двусторонних отношениях". Информационная война против Украины приобрела "беспрецедентное обострение", в российском обществе "из украинцев формируется образ врага", а на Украину "набрасывается ярлык главного дестабилизатора в отношениях ЕС и России".

Озабоченность авторов, подписавшихся "интеллигенцией", вызвало послание Медведева к Ющенко, а также законопроект об использовании российских ВС сил за пределами РФ. Последние заявления российской стороны в адрес Украины подписавшиеся считают "непосредственным пропагандистским обоснованием возможного силового вмешательства во внутренние дела Украины". И намекают на то, что впервые за долгие годы "появились признаки того, что Кремль не исключает из арсенала своих внешнеполитических инструментов относительно Украины и силовые средства", для "подавления ее суверенитета и свободы, превращения Украины в территорию неделимого влияния и контроля со стороны России".

Авторы обращения предупреждают: подчинение Украины российской стратегии "возобновит деление Европы, будет нести прямые угрозы международной и национальной безопасности государств Евросоюза, приведет к снижению общего уровня доверия и безопасности в Европе, эскалации напряжения и противостояний в международных отношениях в целом".

Ющенко, в свою очередь, уже приказал подготовиться к военной агрессии, которую якобы планирует Россия. Текст соответствующего указа появился на сайте украинского президента немедленно после сообщений о том, что Госдума РФ приняла в первом чтении законопроект об использовании ВС РФ за пределами России.

Ющенко накануне распорядился осуществить инспекционную проверку организации территориальной обороны Украины и образовать соответствующую инспекционную комиссию. Комиссии надлежит осуществить указанное инспектирование с 15 по 30 сентября 2009 г. и подготовить по итогам проверки выводы и предложения для доклада президенту Украины.

Напомним, принятый ГД законопроект предусматривает, что формирования ВС РФ могут оперативно использоваться за пределами России для отражения нападения на ВС РФ или другие войска, дислоцированные за пределами территории России. Кроме того, они могут быть использованы для отражения или предотвращения агрессии против другого государства, защиты граждан России за рубежом, борьбы с пиратством и обеспечения безопасности судоходства.

Между тем, как утверждают польские аналитики, Россия скорее "играет на публику", чем действительно готовится к агрессии против Украины. Как заявил УНИАН аналитик польского Фонда Баторего (Batory Foundation) Гжегож Громадский, принятие Россией поправок к закону "Об обороне" будет способствовать росту антироссийских настроений в Украине среди политиков и рядовых граждан: по его мнению, ни один народ не любит, когда другой вмешивается в его внутренние дела, или, тем более, угрожает. "Такие действия контрпродуктивны (для россиян), поскольку укрепляют антироссийских политиков в Украине", - сказал эксперт.

Аналитик добавил, что, скорее всего, российская власть традиционно хочет показать своим гражданам, каким сильным государством является РФ и как решительно она будет отстаивать национальные интересы. На самом же деле для военной агрессии против других государств России не нужны изменения к национальному законодательству, что показали события августа 2008 г., когда российские войска вошли на территорию Грузии, резюмировал Громадский.

http://www.utro.ru/articles/2009/09/10/837501.shtml

Опубліковано
Украинская интеллигенция просит США, Великобританию, Францию и Китай созвать международную конференцию для обеспечения реальных гарантий безопасности Украины.

IMHO, мені здається, шо ці країни десь нас мають і сильно напрягатись, шоб забезпечити нам охорону, не збираються.... навіть якшо незабаром з'явиться інформація, що в Україні проводять утиски росіян, і москалі окупують Крим, вони проігнорують, бо як казала одна шишка з НАТО:"Поки Україна не вирішить проблему з Кримом її у блок не приймуть".... хоча стратегія створення таких документів, на мій погляд, правильна, бо як тоді демократи в Америці чи в Європи пояснять своїм виборцям таку бездіяльність?

Опубліковано

В України з кримом проблем немає, тобто їх не більше ніж в україни і волинською областю. Такшо не нада гнати зразу так.

Опубліковано
В України з кримом проблем немає, тобто їх не більше ніж в україни і волинською областю. Такшо не нада гнати зразу так.

не наю... на Волині їм нічого не потрібно.... а от в Криму: Чорноморський флот, нафта у перспективі...

Опубліковано

я щось не розумію... Навіщо потрібно просити щоб нас (Україну) хтось захищав??? Якщо держава не здатна в разі потреби захиститися від агресора, або ж їй ніхто не хоче в цьому допомогти, то це не держава, а чорт зна що.

Опубліковано

І як там роздача російських паспортів в Криму? По графіку? До 2017 всі будуть мати? А щодо інформаційної війни, то більше нас рядовий кацап ненавидить, тільки грузинів і американців.

Опубліковано
Ну, я би не відмовився від російського паспорта - а може і купив би. Корисна у хозяйстві штука все таки

А как же твои недавние рассуждения про "свідому українську молодь"? В этом и заключается сознательность? Покупать гражданство другого государства? :)

Опубліковано
Нехайно російські МІГи над Хрещатиком пролетять, швидко весь націоналізм в штани втіче. Не про*бали б ядерної зброї мова була б іншою, а так Росія може дати копняка практично будь-якій державі і чхати вона хотіла на Європу та інших..

звичайно, так зручно мати ядерну зброю розташування якої чудово знає Росія, у якої тієї зброї ще більше:))

Опубліковано

а думає наша розвідка не знає де російські боєголовки? :) чи американські? ядерна зброя це не ніж, якого закинув за шкаф і вважай вже сховав.

Українська держава = продовження українського народу (так має бути) => робимо сумний висновок

або я вже такий тупий став, або з твоїм рівнянням щось не те... поясни (принаймні мені) що ти мав на увазі

Опубліковано
те що наша держава і є наш народ, в масі своїй

:lol: наївний. Уряд, Рада, Президент - це держава, а не "народ, в масі своїй". Держава - це така собі фірма, якій ти платиш, а вона повинна забезпечувати тобі безпеку (найголовніше) і все інше по контракту (Конституції). Нах мені така держава, яка мене не може захистити? Та ще й я її обороняти від когось повинен? За національну ідею, за свободу і за рівність я готовий воювати, а не за тих хто сидить "зверху" і думає, що він може наробити дєлов, а нам розхльобувати.

ну чого "став"?..

тому що раніше не був. Не харь

Опубліковано
В словах Tolik_lt є часткова правда - потрібен ядерний паритет, раз, + можливість ці боєголовки ще запустити два. А то їх тупо рвануть на старті.

Не маючи ядерного флоту, підводних човнів з можливістю курсувати в світовому океані, не маючи великою території щоб постійно знову ж таки курсувати установками, та і в цінці кінців адекватної промисловості щоб все це підтримувати, сама по собі ЯЗ не багато чого дає. Так, можливо політична складова - але не в реальному конфлікті.

Ты меньше фантастику читай... кто кого на старте рванет то? Того что у нас было с головой хватило бы для того что бы отправить на луну любое государство, и никакое ПРО не помогло бы. Все координаты стационарных установок давно известны. Видимую проблему могут создавать только мобильные пуски, которые, при наличии спутников и систем слежения тоже прослеживаются как на ладони.

По теме: очередные политические танцы, точнее коррида... мы машем красненькой тряпочкой перед взбешенным бычком, с большой надеждой на пикадоров, хотя те в свою очередь положили на тореро, потому что он зазнавшийся мудак, не знающий своей партии.

Опубліковано
По теме: очередные политические танцы, точнее коррида... мы машем красненькой тряпочкой перед взбешенным бычком, с большой надеждой на пикадоров, хотя те в свою очередь положили на тореро, потому что он зазнавшийся мудак, не знающий своей партии.

О ДА.

Ми машем красной тряпкой перед бичком.... Те як Україна все сприймає на державному рівні, верх вічливості і терпіння.

Нас реально мають в задній отвір без вазеліну, про що самі представники сусіда виражаються.

Я бачу в заявах Українського МЗС і Президента толерантність, повагу і виваженість, а зі сторони пред'явника різних претензій - хамство, наглість і невігластво.

Можна і далі пред'являти собі претензій, в нас немає нормального правління, партії.... А цікаво Ви себе також кожен день гнобите, я такий то поганий, колись не поступив саме так, які всі люди добрі, буду їм віддавати півзарплати кожен місяць і поселю в себе в оселі нах 10 бомжів....

Це я до того, що треба мати повагу до народу і країни де ти живеш, а не підтримувати кожного гівнюка шо обкладає з трибуни і не тільки, Україну кожен раз, і розказувати що це у всіх фобії і перекручування, впевнений що якби Україна прийняла документ такого типу, тут би її вже загнали в могилу раніше часу, і всі би знов переконались як же ж ми не любимо росіян, і готовимо кожен день проти них нові агресії....

Опубліковано
краинская интеллигенция просит США, Великобританию, Францию и Китай...

цікаво хто ж інтелігенцією себе рахує? ІМНО, писулька з ряду "голова профсоюзів до народу"-"еврейська община до яценюка"-"інтелігенція до США і компанії". І народ ведеться, забули вже про доллар по 9 грн і політикам особо трудитись над своїми програмами нетреба, я вже не кажу про реальні справи.

Опубліковано
max знайди собі дівку га?. Щоб ти нею займався а не політикою, чи ще якоюсь лобудою.
Паддэржу Женю :) Максимка, харэ уже рукоблудить на портреты политических лидеров и революционеров )

Оце, що таке - флуд чи пряма образа людині, котра висловлює свою думку? Якщо навіть така позиція не є правильна (з вашої точки зору) то можна обгрунтувати чому саме. А не...

Опубліковано
цікаво хто ж інтелігенцією себе рахує?

Юрий Андрухович, Оксана Забужко, Вячеслав Брюховецкий, Семен Глузман, Николай Жулинский, Василий Кремень, Сергей Комисаренко, Мирослав Попович, Леонид Кравчук, Левко Лукьяненко, Владимир Горбулин, правозащитник Евгений Захаров, директор Фонда Демократические инициативы Илько Кучерив, заместитель главы Меджлиса крымскотатарского народа Рефат Чубаров и другие.

а думати треба лише про долар?

Опубліковано

Tolik_lt в радянськы часи інтелыгенція в своїх зверненнях масово засуджувала Бродського, Сахарова, війну в Кореї і т.д. і т.п. Їх потім дружно підтримували робітники, селяни...

Опубліковано
Tolik_lt в радянськы часи інтелыгенція в своїх зверненнях масово засуджувала Бродського, Сахарова, війну в Кореї і т.д. і т.п. Їх потім дружно підтримували робітники, селяни...

а була інтелігенція у радянські часи, яка підписувала листи у захист тих, кого гнобили, садили, висилали.

Опубліковано
Захищали, чого ж ні. Пригноблені народи в Африці. Захоплених агресивним Ізраїлем палестинців....

цікався радянською добою трошки більше, ніж чуть-чуть

́лла Олекса́ндрівна Го́рська (*18 вересня 1929, Ялта — †28 листопада 1970, Васильків) — художниця-шістидесятник — українська художниця і відомий діяч правозахисного руху 60-х років в Україні. Народилася в місті Ялті. Підчас війни пережила блокаду Ленінграда. Навчалась в художньому інституті в Києві. В 1961-65 разом з Василем Стусом, Василем Симоненком, Іваном Світличним та ін. стала одним з організаторів і активним членом Клубу творчої молоді у Києві, який був тоді центром українського національного життя. Брала участь в організації літературно-мистецьких вечорів, підготовці щорічних Шевченківських свят та ін. Плідно займалась мистецькою діяльністю, створила ряд монументально-художніх робіт. В 1964 році за виконання Шевченківського вітражу до вестибюлю Київського університету (був знищений), була виключена зі Спілки художників, однак згодом поновлена. Належачи до групи «шестидесятників», брала активну участь в українському правозахисному русі. За участь в акціях протесту в 1965-68 роках проти розправ над українськими правозахисниками — Богданом і Михайлом Горинями, П. Заливахою, Святославом Караванським, В. Морозом, В. Чорноволом та ін. Горська була знову виключена зі Спілки художників і зазнала переслідувань з боку радянських органів безпеки. В квітні 1968 поставила свій підпис під листом-протестом 139 діячів науки і культури до тодішніх керівників СРСР у зв'язку з незаконними арештами і закритими судами над дисидентами. 28.11.1970 трагічно загинула при нез'ясованих обставинах у Василькові біля Києва. Це вбивство за деякими версіями приписують КДБ, який мстив Горській ще за оприлюднення разом з В. Симоненком фактів масових розстрілів киян у Биківнянському лісі. (Скоріш за все, саме це стало причиною побиття міліціонерами у м. Смілі Симоненка, внаслідок чого він і помер у лікарні через кілька місяців.)
Опубліковано
...и другие.

мене наприклад ображає, що "українська інтелігенція" пише звернення до неросійськомовних країн російською мовою, при цьому рахує себе "цвітом нації, її найвидатнішими представниками" (одне з визначень інтелігенції). ІМНО, представники України як мініму українською звертатись повинні ;)

Та і хто їх призначив інтелігенцією? Це вони так вирішили? Тоді це якось трохи нагловато.

а думати треба лише про долар?

ні, доллар був наведений мною як один з показників економічної ситуації в країні ;) яку намагаються прикрити видумуючи штучних ворогів. Технологія стара як світ :)

Опубліковано

Молодий чоловіче, новина просто взята з російськомовних ресурсів.

icon_plus_1.gifВідкритий лист української інтелігенції до адміністрації США та урядів країн ЄC
Відкритий лист української інтелігенції до адміністрації США та урядів країн ЄC

Ми - інтелектуали і політики, урядовці і громадські діячі, фахівці і бізнесмени, науковці і журналісти - написали цього листа, бо для нас Україна є не просто позначкою на географічній карті. Ми незгодні миритися з тим, щоб нашу країну використовували як місце для присвоювання нечесних статків. Ми хочемо жити в сучасній демократичній правовій державі, яка захищатиме інтереси відповідальних громадян, а не здирників, керуватиметься верховенством права, а не клановими інтересами. Ми прагнемо відкритого суспільства, свободи і процвітання, а не диктатури, сваволі і злиднів. Ми дивимося в майбутнє і пам’ятаємо минуле.

Багато хто з нас брав участь у Помаранчевій революції 2004 року, захищаючи свою свободу, європейські та євроатлантичні цінності. Багато хто докладав зусиль для просування реформ у політиці та економіці, державних інститутах, науці, культурі та освіті. Ми розуміємо: сучасна Україна – це європейська країна, вірний та надійний стратегічний партнер США, член Європейської спільноти демократій. Ми почуваємося невід’ємною частиною Центральної та Східної Європи, регіону, що в тривалій боротьбі вистраждав і отримав право на вільний демократичний розвиток.

Саме тому такою значущою і важливою для нас стала публікація в «Газеті виборчій» 15 липня 2009 року відкритого листа до адміністрації Президента Обами, підписаного провідними інтелектуалами і колишніми політиками з Центральної та Східної Європи. Ми цілковито підтримуємо ідеї цього документу і вповні поділяємо занепокоєність його авторів. Переконані, найбільш реалістична політика - це політика, що відстоює цінності свободи і демократії. Саме така політика, підкріплена чітким усвідомленням суспільних реалій і забезпечена силою, зрештою виявляється найбільш успішною і вигідною.

Україна може і має зробити свій внесок у безпеку, стабільність і процвітання нашого спільного регіону. Наша країна є ключовою для подальшого розширення простору свободи і демократії на Сході Європи. Ми докладаємо всіх зусиль ізсередини держави, щоб зробити це. Але нам потрібна ваша допомога і ваша солідарність. А саме:

1. Україна має бути реально включена у людський простір Заходу. Йдеться насамперед про лібералізацію візового режиму з ЄС та Сполученими Штатами. Тільки у спілкуванні, у широких культурних, інформаційних, наукових, освітніх, фахових обмінах і особистих контактах можна розвинути необхідну довіру, яка стане міцним фундаментом партнерства між нами.

2. Україна, на жаль, не може стати членом НАТО вже сьогодні. На заваді цьому стоїть багато чинників - і всередині країни, і за її межами. Але, прагнучи цього, ми можемо і маємо розвивати наше співробітництво, активно виконувати річну Національну програму, отримувати професійну допомогу, брати участь у формуванні спільної безпекової стратегії і робити свій практичний внесок у безпеку союзу демократій. Усвідомлюємо, що на часі не гучні декларації, а повсякденна, копітка праця. Саме така праця - наш найкоротший шлях до Альянсу.

3. Програма Східного партнерства повинна стати дієвим інструментом модернізації України й інших країн-учасників, а не відкупним внеском від Брюсселю. Справа не в грошах, а в прикладі і соціальному знанні, важливому досвіді перетворень, здійснених країнами Центральної та Східної Європи. Україна потребує насамперед кардинальної інституційної реформи, і хоча ми сподіваємося на допомогу Європейського Союзу, але і США можуть зробити дуже багато.

4. Енергетична безпека Європейського Союзу вимагає безпечного транзиту, а отже енергетичної безпеки України. Запорукою цього є не лише диверсифікація постачання енергоносіїв, але, у першу чергу, прозорість енергетичного ринку. Сприяння збільшенню прозорості українського енергоринку та його інтеграції до загальноєвропейської системи відповідає власним інтересам США та ЄС.

Ми прагнемо демократичної солідарності не проти когось, а проти минулого - заради майбутнього і заради наших спільних цінностей. Ми противники тих сил, які прагнуть тиранії й поневолення, що є ворогами всіх вільних суспільств. Ми впевнені - безпека Європи та цілого Євроатлантичного простору є неподільною. Вона гарантується безпекою України, і навпаки. Стабільна Європа та її зростання не існуватимуть при нестабільній і небезпечній Україні. Спільне усвідомлення взаємної залежності і взаємної необхідності – ключ до правильних дій. А правильні кроки сьогодні - підвалини під наше і ваше майбутнє.

Юрій Андрухович, письменник

Володимир Горбулін, колишній Секретар Ради національної безпеки і оборони України, доктор технічних наук, академік Національної академії наук України

Еміне Авемілева, адвокат, голова громадської організація "Ліга кримськотатарських юристів "Ініциум"

Ділявер Акієв, юрист, громадська організація "Ліга кримськотатарських юристів "Ініциум"

Наталя Беліцер, Інститут демократії ім. Пилипа Орлика, доктор біологічних наук

Євген Бистрицький, доктор філософських наук

Ольга Веснянка, журналістка, координаторка Київського медіа-кіноклубу та ВМГО "Молодіжний правозахисний центр"

Ігор Гирич, завідуючий відділом Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського НАН України, кандидат історичних наук

Михайло Гончар, директор енергетичних програм Центру НОМОС

Сергій Грабовський, кандидат філософських наук

Сергій Данилов, Центр близькосхідних досліджень

Євген Захаров, співголова Харківської правозахисної групи

Сергій Квіт, президент Національного університету "Києво-Могилянська академія"

Олександра Коваль, президент ГО "Форум видавців"

Ілько Кучерів, директор Фонду "Демократичні ініціативи"

Олександр Литвиненко, доктор політичних наук

Мирослав Маринович, віце-ректор Українського Католицького Університету у Львові, колишній член Української Гельсінкської Групи та в’язень сумління

Олександр Муратов, кінорежисер, Київ

Олександр Попов, аналітик креативної компанії "Gruppa Tovarischey"

Микола Рябчук, письменник, журналіст

Михайло Свистович, радник ВГО Альянс "Майдан"

Олександр Северин, радник ВГО Альянс "Майдан", кандидат юридичних наук

Рефат Чубаров, перший заступник Голови Меджлісу кримськотатарського народу

Галина Яворська, доктор філологічних наук

Федорчук Станіслав, громадський діяч, журналіст

Ігор Семиволос, Центр близькосхідних досліджень

Рустем Аблятіфов, юрист, голова ГО "Інститут громадянського суспільства", Акмесджит/Сімферопіль

Олена Бондаренко, видавець, Київ

Володимир Горбач, політичний аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва, Київ

Василь Зілгалов, історик, журналіст, Прага

Валерій Чалий, Центр Разумкова, Голова громадської експертної ради при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС

Віктор Каспрук, політолог

Богдана Костюк, журналістка

Наталя Дмитренко, журналіст, газета "Україна молода"

Вікторія Феофілова, Коаліція "Молода Черкащина"

Марущинець Василь Іванович, дипломат, Київ

Тарас Данилюк, дизайнер, Член Спілки дизайнерів України

Євген Булавка, незалежний журналіст

Василь Овсієнко, лауреат премії ім. В.Стуса

Олена Кабашна, ГО ДАНА, Миколаїв

Віталій Пономарьов, філософ, Київ

Грабар Сергій, письменник

Іванна Климпуш-Цинцадзе, Заступник директора Фонду "Open Ukraine"

Іван Малкович, поет, видавець

Валерій Семеняк, Підприємець OÜ REFINING GROUP

Заливна Лариса, голова Луганської обласної громадської правозахисної організації "Чайка"

Олесь Ільченко, письменник

Юрій Резніков, голова громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації

Тищенко Юлія, Український незалежний центр політичних досліджень

Богдан Олексюк, журналіст

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...