Перейти до змісту

Клубне ФА-ФА, МАХ-МАХ та БЛИМ-БЛИМ :)


VaLeRa

Рекомендовані повідомлення

От пропоную тему для відписування про зустріч на дорозі клубних авто, думаю вже можно. Деякі авто я і без наклейки впізнаю:

От сьогодня МАХ-МАХ 4iterу на К.Карога :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17.05 район ельдорадо МАХ-МАХ а потім ФА-ФА 4iterу. :0129:

Чітер з свого танка чув якесь ФАФА-кання, але нічого не бачив, ібо якесь мудило на мазді перед ним виписувало складні піруети без поворотників, приковуючи до себе всю увагу :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чітер з свого танка чув якесь ФАФА-кання, але нічого не бачив, ібо якесь мудило на мазді перед ним виписувало складні піруети без поворотників, приковуючи до себе всю увагу :sq_ye:

давити нада було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні пред здибанкою було ФА-ФА від bonZzz в р-ні моста на К.-Карого. У відповідь було дещо запізніле БЛИМ-БЛИМ од мене, яке вже не було видно (поки допетрав, ще й їхав "на взльот")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФА-ФА! Як я бачив потім в дзеркало заднього вигляду - синій "жужик"

під самим мостом вписався в піке ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забув відписатись...

вчора в районі 8 години при виїзді з стоянки було ФА-ФА скаженному(вроді правильно) жужику :0006:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забув відписатись...

вчора в районі 8 години при виїзді з стоянки було ФА-ФА скаженному(вроді правильно) жужику :0006:

Було)) Хоча сам opel95 "пролетів" повз мене, що я і не встиг зреагувати толком))) Та і до його машинки нової ще не звик))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Сьогодні десь біля 13.00 було МАХ-МАХ Hockins на перехресті Воїнів і Соборності!

і тобі мах-мах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку було від мене і фа-фа, і блим-блим для Юра на 21099, якого я догнав на Писаревського і супроводжував аж до Райлікарні) Там стали, поспілкувались і роз"їхались)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зранку було МАХ-МАХ а потім БЛИМ-БЛИМ (хіба очима бо стояв без авто біля дороги) синьому "бєшеному танку" на Дубнівській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

фа фа сьогодні пішоходному fedotу і його спутниці

Тільки чому пішоходному ??? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фа фа сьогодні пішоходному fedotу і його спутниці

Тільки чому пішоходному ??? ;)

Фа-фа підтверджую, у відповідь було мах-мах))))

Пішоходному, бо якраз на стоянку за Жужиком ішов))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Сьгодні пхався за якимось лахом, який мені дорогу не давав, на роботу - перед перехрестям К.Карого - Дубнівська "засік" ненаглий обгін зліва і паралельну їзду навпроти мене... Опустивши скло (парарельно скло опустилось і в машинці навпроти) спостеріг задоволене "ліццо opel95-ї національнасті"))) ФА-ФА одне одному - і кожен попер на роботу в свою сторону))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...