Перейти до змісту

Район №9


hatab

Рекомендовані повідомлення

Район №9

Где скачать как минимум в DVDRip + звук 2канал, лучше 5.1. ?

Где не качал везде версия с попкорном...

Даже на платном серваке за СМС попробовал, типа "Все фильмы в качестве ДВД" тоже де$%&о, не качайте оттуда...разводняк голимый.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hatab, я завжди продивлююсь на torrents.ru наявність як самих фільмів, так і в певній якості. Як на мене, то якщо там нема то навряд ще десь буде.

Мож все-таки згадать дитинство і в кіно?

Нема в нас нормального кіно <_< , а в сусідні міста далекувато, та і за квиток на дорогу тож платити треба, дорогувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просканував torrents.net.ua - нэма :_40:

Мож все-таки згадать дитинство і в кіно?

даа,романтика...прикольно было однако, никогда незабуду как мы потом в кино с комаром ходил только что-бы покурить на задних рядах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hatab Як дитина мала.

А ти дату виходу DVD дивився ? От знайди і подивися. І вважай той день - днем виходу DVDRip-а. Всі ріпи, що з'являться раніше виходу ДВД - із звком від ТС/TS/Cam.

Питання є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, щось ультрабажане можуть сперти з студії ще до виходу DVD-реліза, як було з Люди-Х Росомаха кприміром, або скатати з американського диску і зробити любительський переклад. В піратській галузі обертаються мільйони, тому я нічому не дивуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hatab Як дитина мала.

А ти дату виходу DVD дивився ? От знайди і подивися. І вважай той день - днем виходу DVDRip-а. Всі ріпи, що з'являться раніше виходу ДВД - із звком від ТС/TS/Cam.

Питання є?

вообще-то я вопрос задал немного не про "что где и когда выходит", если нет так и скажи.

спрашивается тогда зачем на всю страницу писать "Все фильмы в качестве ДВД",что-бы повысить репутацию посещаемости непонятно какой...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hatab ну ти ж сам сказав, що повівся, і скачав за СМС.

Значить діє. Значить не перевелися ті, на кого це діє..

Серж, ніби ж не дитина не перший день в неті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hatab ну ти ж сам сказав, що повівся, і скачав за СМС.

Значить діє. Значить не перевелися ті, на кого це діє..

Серж, ніби ж не дитина не перший день в неті...

согласен,с мира по нитке - голому рубаха.

ну мало-ли,авось внатуре чуваки дело делают,ведь в нете и достойных серваков тоже хватает.

Не жалко тех пару денюх, вот на это и расчитано, особенно если сильно загорелся целью скачать в кач-ве, ведь мы-ж упёртые пиплы :)

Тут как в рулетку, повезёт не повезёт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повір, такі монвтри як torrents.ru мають такі канали в світі піратства, що там з'явиться якнайшвидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасибо конечно всем за туеву хучу сцылок, но

таких рипов и им подобных я накачал целый тазик, смотреть не пересмотреть...Там такое-же го%^o лежит или стоит качать ,вот в чём вопрос ёпт ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скрины посмотреть не судьба?

ну разве что скрины со звуками,чё-ж не.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...