Перейти до змісту

Золота колекція board.lutsk.ua


qwadro

Рекомендовані повідомлення

Власне наштовхнуло мене на дану думку створення власної теми З чого краще будувати дім. Заслуговує не меншої уваги й тема Найкращий матеріал для будівництва хати. Вибрав для прикладу саме ці теми, бо помітив, що вони дійсно цікаві і актуальні і не тільки для мене. Проаналізувавши велику кількість дописів із найвищими рейтингами відвідуваності зробив приємний висновок, що у нас на борді є дійно велика кілість тем, які гідно можна віднести до золотого фонду Борди і які дійсно несуть у собі велику кількість корисної та цікавої інфи. Я не претендую на те, щоб згадані мною вище теми ввійшли до цієї колекції, але те що вона приносила б користь людям - це думаю 100%.

Якої думки про цю пропозицію шановна адмінімтрація форуму, модератори та постійні відвідувачі та дописувачі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановна адміністрація, можливо дану тему доцільніше перенести у розділ Lutsk.talks? Зробив такий висновок, зважаючи на той факт, що більшість користувачів форуму дану гілку форуму відвідують більш із технічних причин і сюди заходять вкрай рідко. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...