Перейти до змісту

Перевезення меблів та техніки


LukeSF

Рекомендовані повідомлення

Може не зовсім по темі, але цікавить наступне... чи в нас в Луцьку є фірми які займаються перевезенням меблів та іншого домашнього краму... Необхідно перевезти 2 дівани, стіночку, холодильник та купу коробок з 3 поверху однієї квартири та 9 поверх іншої, але майже на паралельній вулиці... Хтось тим займається чи потрібно просто знайомих просити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяці 3 тому цікавився тим питанням, знайшов оголошення подібної фірми, послугами їх не довелось скористатись але умови в них на той момент були цілком пристойними, можу запропонувати лише їх телефон: (067) 3326422

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяці 3 тому цікавився тим питанням, знайшов оголошення подібної фірми, послугами їх не довелось скористатись але умови в них на той момент були цілком пристойними, можу запропонувати лише їх телефон: (067) 3326422

о! Супер! Вже щось... Щиро дякую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяці 3 тому цікавився тим питанням, знайшов оголошення подібної фірми, послугами їх не довелось скористатись але умови в них на той момент були цілком пристойними, можу запропонувати лише їх телефон: (067) 3326422

Щось мабуть вже телефон змінився чи помилка... Сказали, що таких послуг не надають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі треба тільки перевезти, чи шей погрузити і вигрузити ?

Та в першу чергу погрузити та вигрузити... Соватися з диваном чи холодильником на 9 поверх, як він, не дай Бог, не влізе в ліфт мало щастя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на під'їзді періодично вивішують оголошення подібного змісту. Подивлюся і якщо ще не зірвали, то відпишуся.

Мені і самому через кілька місяців треба буде скористатися подібними послугами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу перевезти, тільки треба людей хто може погрузити і вигрузити(може хтось з форумчан) !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на під'їзді періодично вивішують оголошення подібного змісту. Подивлюся і якщо ще не зірвали, то відпишуся.

Мені і самому через кілька місяців треба буде скористатися подібними послугами.

Дякую... буду чекати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу перевезти, тільки треба людей хто може погрузити і вигрузити(може хтось з форумчан) !

Так ото в людях якраз і проблема... Хоча перевезти теж матиму на увазі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може допомогти в погрузці\вигрузці за грошову допомогу :)

я так розумію там дофіга треба совати? можеш запропонувати в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може допомогти в погрузці\вигрузці за грошову допомогу :)

я так розумію там дофіга треба совати? можеш запропонувати в приват.

Та не так вже й багато як зазвичай бува при переїзді... Коробки то я сам посоваю, але от два дівана по 2+ метра які в ліфт не влазять треба з 3 в машину і потім з машини на 9 поверх... Ну ще там пару поличок та стілаж з модульної стінки... А, і ще холодильник... там лише з 3 в машину, бо на 9 він в ліфт поміститься...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все. переїхали:) Допомогли ось тут 80508151994 Олексій... Сервіс просто супер! Дуже втішений... Всім рекомендую.

П.С. Тему можна закривати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...