Перейти до змісту

Американський футбол у Луцьку - створи команду друже!


RivneMonarchs

Рекомендовані повідомлення

У місті Рівне існує команда по американському футболу "Рівненські Монархи".

Пошукав по інтернету, що у місті Луцьк немає подібної команди. Було б непогано, якби і в нашого сусіда була достойна команад по американскьому футболу, адже це вид спорту набуває популярності по Україні.

Існуючі команди

Вища ліга

Західний дивізіон

*Карпатські Ведмеді 3 0

Київські Словяни 2 2

Київські Джетс 1 2

Вінницькі Вовки 0 4

СХІДНИЙ ДИВІЗІОН

Донецькі Варяги 2 0

Севастопольські Титани 0 2

РЕШТА КОМАНД (не приймають участь у чемпіонаті, через ряд причин)

Донецький Політехнік

Одеські Пірати

Дніпропетровські Ракети

Луганські Танки

Рівненські Монархи

Львівські Леви

Житомирські Вепри

Тернопільські Патріоти

Сімферопольські Таври

Також зароджуються команди у Чернівцях, Полтаві та Запоріжжі, у Вінницькій області у шести районних центрах розвивають дитячій американський футбол.

Якщо когось цікавить цей вид спорту, відвідайти сайт Рівненських Монархів http://www.rivnemonarchs.narod.ru і дізнайтесь про цю гру. Також на нашому сайті ви можете знайти контакти осіб, як практикують цей вид спорту у інших містах.

П.С. Прохання до модераторів не видяляти цю тему, адже розвиток спорту серед молоді актуальний для всієї України, і про американський футбол повинні знати у славному місті ЛУЦЬК.

З повагою, Грицак Сергій, тренер Рівненських Монархів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную зробити команду Луцькі Замки! :lol:

Між іншим, в де-яких скандинавських карїнах існують команди з назвою Towers - Вежі.

Але головне почати, далі потехеньку і назбирається команда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це класний спорт сам хотів би пограти особенно в екіперовці ( сам думаю підійшов би на позицію ресірвера )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це класний спорт сам хотів би пограти особенно в екіперовці ( сам думаю підійшов би на позицію ресірвера )

Ну так вперед, буду дуже радий допомогти створити команду (можна буде приїхати до Луцька поспілкуватися, розкажу правила, розкажу як проводити тренування, як набирати гравців і на яку позицію). Аби було бажання, то все інше прикладеться. З вересня студенти посунуть, тому набрати команду восени буде дуже легко. ось моя ася 216-196-948, CoachRM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підріс би і бігав разом з бугаями:)

В Україні дорослі змагання проводяться з 18 років, а юніорські з 15. Тобто якщо тобі є 14 років, то рік потренувавшись, міг би приймати участь у офіційних змаганнях.

Скільки тобі років?

Вага та ріст не грають великої ролі, адже американський футбол це вид спорту де місце є як для маленького та худого, так і для товстого та високого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила я більш менш знаю, хотів би щоб в Луцьку була свою команда,але от щоб за неї завжди грати так ні. Для мене спорт номер 1 Баскетбол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підріс би і бігав разом з бугаями:)

В Україні дорослі змагання проводяться з 18 років, а юніорські з 15. Тобто якщо тобі є 14 років, то рік потренувавшись, міг би приймати участь у офіційних змаганнях.

Скільки тобі років?

Вага та ріст не грають великої ролі, адже американський футбол це вид спорту де місце є як для маленького та худого, так і для товстого та високого.

Мені 13 років. Сам правила гри знаю. Проте навряд чи в Луцьку є футбольне поле. А грати вмію:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підріс би і бігав разом з бугаями:)

В Україні дорослі змагання проводяться з 18 років, а юніорські з 15. Тобто якщо тобі є 14 років, то рік потренувавшись, міг би приймати участь у офіційних змаганнях.

Скільки тобі років?

Вага та ріст не грають великої ролі, адже американський футбол це вид спорту де місце є як для маленького та худого, так і для товстого та високого.

Мені 13 років. Сам правила гри знаю. Проте навряд чи в Луцьку є футбольне поле. А грати вмію:)

Ну так які проблеми, збираєш своїх друзів, ті своїх друзів, братів чи знайомих, і починаєте шпілить у флаг-футбол. Головне щоб бажання було, а все інше прикладеться!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила я більш менш знаю, хотів би щоб в Луцьку була свою команда,але от щоб за неї завжди грати так ні. Для мене спорт номер 1 Баскетбол

Як я вже написав, раніше збирай своїх друзів, ті своїх друзів, братів, однокласників, одногрупників і вперед, все інше розкажу: як тренуватись, кого куди ставити на чку позицуі. І побачиш американскьй футбол стане для тебе спортом №1 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мене цікавить питання , RivneMonarchs ти з Ровно .У вас там що є футбольне поле ? У нас в Луцьку нема поля це 100% так як пробивати штрафні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мене цікавить питання , RivneMonarchs ти з Ровно .У вас там що є футбольне поле ? У нас в Луцьку нема поля це 100% так як пробивати штрафні?

Ні в Рівному, ні в якому іншому місті України немає виключно футбольних полів. Граємо на сокерському, а філдгол пробиваємо над звичайними воротами до яких прилаштовані рейки відповідно до розмірів воріт в американському футболі.

От мене цікавить питання , RivneMonarchs ти з Ровно .У вас там що є футбольне поле ? У нас в Луцьку нема поля це 100% так як пробивати штрафні?

Ні в Рівному, ні в якому іншому місті України немає виключно футбольних полів. Граємо на сокерському, а філдгол пробиваємо над звичайними воротами до яких прилаштовані рейки відповідно до розмірів воріт в американському футболі.

http://vkontakte.ru/club11253812 Луцьк - американський футбол!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та бажання зникає тоді коли подивися на наші футбольні поля,багато де не має трави ,пилюка.От колись було таке розкішне поле але його віддали ФК Волинь :( .Тай проблема ще й у тому що народу назбирати проблема ,так ще й навчити правила :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та бажання зникає тоді коли подивися на наші футбольні поля,багато де не має трави ,пилюка.От колись було таке розкішне поле але його віддали ФК Волинь :( .Тай проблема ще й у тому що народу назбирати проблема ,так ще й навчити правила :lol:

На траві бігати це велика розкіш, у Рівному є не бездоганні сокерні поля, але грати на них можна.

А назбирати людей, справді не так то і легко. Але якщо інші можуть, то що ти не зможеш?

ХТО НЕ ХОЧЕ ШУКАЮ ВІДМАЗКУ, ХТО ХОЧЕ ШУКАЮ МОЖЛИВІСТЬ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цеї зими ми грали 3х3 непогано побігали плюс в тому що не забруднися тай падати в кучугуру снігу значно приємніше ніж на землю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цеї зими ми грали 3х3 непогано побігали плюс в тому що не забруднися тай падати в кучугуру снігу значно приємніше ніж на землю

6 чоловік зібрати це вже непогано, може побалакаєш із своїми товаришами по питанню створення команди у Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

У цьому році буде проведено змагання по флаг-футболу (безконтактний вид американського футболу, де замість того щоб валити суперника, потрібно лише зірвати з нього прапорець).Орієнтовний склад учасників:

Вінницькі Вовки, Вінницькі Патріоти, Житомирські Вепри, Львівські Леви, Рівненські Монархи

Якщо у Луцьку є бажаючі створити команду та спробувати свої сили у змаганнях ФЛАГЛІГИ, пишіть на пошту [email protected]

Кількість гравців на матч 5-8 чоловік, командний внесок на один турнір 150 грн.

Заявка можна подавати до 15 лютого 2010 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Так давайте шановне панство створимо свою команду. Я пропоную писати тут, в цій темі, хто хоче себе попробувати в цьому виді спорту.

Один є - Я

Другий -

Третій -

...... -

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
Я же не виноват, что Донецк практически несменный чемпион в этом виде спорта.
Та Донецьк з лютого 2010 р. став чемпіоном практично у всьому.

P.S. МЛЯТЬ, врешті-решт, можна фото під спойлери ховати чи по-людськи не доходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...