Перейти до змісту

Чому виключається компютер при іграх


Рекомендовані повідомлення

Vista Ultimate SP2

Phenom X4 9850 (42 C°)

Gigabyte MA790GP-DS4H (32 C°)

DDR2 2x2048 1066MHz OCZ Platinum - працюють в Unganded Mode (не кепкуйте, так шутить моя мама :lol: )

ATI 4850

3 HD + 3 cooler's

Chieftec 650W APFC

Проблема - при грі в деякі "нормальні" ігри (в яких була проблема - Bioshock, Devil may cry 4, STALKER) виключається комп наглухо, ніби хтось живлення витягнув <_< .

Час виключення 10-15 хв. від початку гри.

В Сталкері і Біошоці - при лише при поліпшеній графіці.

На віндовсі ХР - по памяті так ... таких проблем не виникало і на старому і на новому обладнані.

Чому по памяті, тому що на ХР система була іншою (мамка, проц, память, блок живлення), а ATI 4850 яка досить прожорлива працювала на слабшому блоці, де було 4 HD + 3 cooler's.

На перший погляд - нестача живлення вцілому або відяха їсть по дорослому. Як пару варіантів - перегпів проца чи системи.

Абідненько так, скачав Devil may cry 4 репак, рішив знову погамати і тут така срака :angry: - я думаю що це все клята Віста.

Да і всього третя гра в якій трабла...але дуже хочется "Вспомніть всe" і хрюшку ставить неохота даже на віртуалку...

Можливо хтось щось порадить, офтопити і флудити попрошу в інших гілках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Температуру відяшки під час гри подивитися (попробувати) І відповідно процесора.

Може бути звичайний перегрів. І "залізо" йде у захист. Вимикається, щоб не згоріти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка температура в БІОСІ прописана для критичного вимкнення (можливо занижена)??? Да і взагалі літом при вімкнених ігрушках компьютер починає сильніше "гудіти" тим більше в тебе Віста) Вентилятори працюють на повну) 90% шо то від перегріву) Ти написав шо три кулера, всього на весь системний блок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй протестуй систему на стабільність стрес тестом евереста. якщо комп протримається 25-30 хв і не вирубиться, значить проблема у відеокарті\енергоспоживанні. цей тест нагружає тільки проц, память і жорсткі диски

09fe2e34f577.jpg

також він показує температуруелементів що тестуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

90% що це перегрів.

ще при грі попробуй рукою чіпсет материнки. еверест може брехати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще питання після вимкнення відразу вмикається, чи необхідно трохи підождати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була в мене така проблема після 20хв гри вирубався комп наглухо! Після моніторингу в RivaTuner зрозумів що відеокарта сильно гріється і звичайно ж на ній включався термозахист щоб незгоріла! регулювання кулера на 100% давало не багато 5-10хв + до 20хв! відео Radeon X1900 XTX 512Mb після заміни стокового кулера на Zalman VF900-Cu LED стало на багато краще відеокарта перестала грітись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Температура проца, і мамки описана в першому пості і вона збігається з показниками Евереста (береться показникі з єдих датчиків).

Після вимкнення відразу вмикається.

Тест заліза 3DMark06 і "бубліком" :) неполадок не виявив, таку ж систему требуло нагружати для тестів і попугайчиків, але манія вже як рік пройшла.

Так - в системі 3 кулера - корпус IBM, не буду хвалитися, але це з тих "що сталюка ещо та" і важить "йа манав його нести" - всередині просторий і температурний режим мене всередині ніколи не хвилював.

А от єдине що не тестилось - так це температура відеокарти. І роботу кулера на Вісті не обмежував (панацея 4850 - якщо нагрівається то літак), поставив драйвера і заспокоївся - поки що це єдине що тривалий термін лишав без контролю.

Прийду додому - ще раз прожену...

Замічу - такий глюк лише поки з 3 іграми помічений і лише на Вісті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріше всього це дешевий БЖ і не тримає потужність, в мене так само вимикався при серйозній графіці, (видяха 6600GS з з додатковим живленням) , а потім згорів на ньому кулер, а потім і він сам. Поставив другий, щас нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D Chieftec 650W APFC - дешевий БЖ? Минулого року коштував біля 700 грн...

Як на мене - то вроді не маленька ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прогіняв і на Евересті - процесор з 42 C° до 65 C°, материнка 35 C° мак і тримала

хоть і південий міст - пасивка

board.jpg

Температура відео - 86° - що є в нормі ;) а коли виключався то за 100 C°, спрацьовув захист. Цікаво - обороти кулера на 50%, якщо виставити більше - літак всередині. Шукатиму заміну охолодженню - благо є варіанти.

А блок - ось ціни на нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate, я так зрозумів, що все ж таки виправдалися сподівання всіх, хто відписував. Перегрів.

Причина на Вісті? Гм.. можливо, не впевнений 100%, проблема у Софті. Типу доставити Physix, DX10, Drivers. КОЛИ СОФТ КЕРУЄ ЗАЛІЗОМ - ТУТ МОЖЕ БУТИ ВСЕ, ЩО ЗАВГОДНО. (*ля капс.лок)

Спробуй, перш ніж купувати дорогі кулери..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, дрова нові і Physix поставлю, можливо і біос перешию.

А віста х64 і так на DX10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально сьогодні я цікавився цим питанням, в самого декілька машин в парку при нагрузці так гавкають, перевір БЖ, є ймовірність що вишли з ладу конденсатори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо всетаки надумаєш купляти кулери, то можно купити радіатор на процесор і два кулери хороші на передню і задню стінки і температура буде в нормі =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми знову повернулися до того ж самого.

цей пост та 2 наступних. а то й взагалі вся тема!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результат. Почистив відяшку від пилу (ужас як багато). Штатна температура - 48C°, при тестах піднялася до 86C° і далі не росла. Оберти кулера настроєні на 50%.

Тест в "Deval May Cry 4" пройшла на ДХ10, фпс 80-150. Виключень компютера не було.

Перечитав гілку частково тематичного форуму - і найшов відповідь на своє питання.

Охолодження і циркуляція повітря в середині корпуса мене мало хвилює - за мене подбали працівникі фірми IBM - спереду на вдув, ззаді на видув, один знизу на вінчестери, і блок живлення витягує все це + від процесора = за межі. Все як на прикладі Жені.

Едина проблема - бокова стінка не має кулерів - тому що там хитра система кріплення якихось пристроїв і серцевина замка.

Охолодження відеокарти рідним кулером це єдина бадильова фігня - яку забув поміняти.

Тому +1 Zhenya i sergmaestro

І хлопці вибачте, але не знати що таке "бублік" чи "кубік" - соромно для тестерів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практично в кожному топіку, в якому мова заходить про незрозумілу поведінку комп'ютера при навантаженні, однією з перших йде порада почистити компоненти охолодження від пилу. З цього треба починати раніше, ніж писати на форум.

А "бублік" і "кубік" мають свої назви, якими вкрай рекомендую користуватись.

Топік закрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...