Перейти до змісту

Symbian OS


Jack

Рекомендовані повідомлення

Можливо я щось і не розумію.... але хіба смартфони під сімбіаном відносяться до PDA?

PDA це КПК. а щось смарти під сімбіаном ніколи не чув щоб називали кпк :)

так про кпк-шний софт писати тут (вінмобайл) чи про сімбіановський?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, краще ніж на 4pda.ru оформлений каталог програм з відгуками про кожну програму на луцькій борді не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я щось і не розумію.... але хіба смартфони під сімбіаном відносяться до PDA?

До 6 версії Symbian OS називалась PSION і на ній випускались досить цікаві апарати, які відносились до класу PDA

Крім того, треба визначитись -- що для тебе PDA? В перекладі ця абревіатура означає "персональний цифровий помічник". На сьогоднішній день смарти на Symbian OS набагато більш "помічники", ніж багато КПК на Windows Mobile або Palm OS. І не менш персональні, і не менш цифрові. :)

Так що до PDA запросто можна віднести апарати і на WinMobile, і на Symbian OS, і на PalmOS, і на WebOS, і на Android, і iPhone і навіть iPod Touch. Ну і на лінуксі таких апаратів вистачає.

PDA це КПК. а щось смарти під сімбіаном ніколи не чув щоб називали кпк :)

А я чомусь завжди вважав, що КПК = Кишеньковий ПК = Pocket PC = PPC :)

так про кпк-шний софт писати тут (вінмобайл) чи про сімбіановський?

А от тут вважаю, що правильніше всього буде в цьому топіку дати кілька ссилок і закрити його :)

www.4pda.ru

www.dimonvideo.ru

www.allnokia.ru

Особливо недоцільно розвивати на нашому форумі цю тематику в зв'язку з величезною різноманітністю операційних систем і їх версій. Одних лише більш-менш популярних версій Symbian OS (які далеко не завжди мають зворотню сумісність) є штук 7 чи 8. І під кожну є сотні і тисячі програм. Структура нашого форуму просто не розрахована на зручне систематизоване подання всієї потрібної інформації по кожній версії кожної ОС. Для цього краще використовувати спеціалізовані ресурси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...