Перейти до змісту

Чи допустима агресія збоку вболівальників?


Tumoxa44

Футбольні фанати та їхня поведінка  

19 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

В цій темі я хочу обговорити поведінку вболівальників.

></param><param'>
></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Ukraine: FC Dnepr - FC Krivbass

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Dynamo Brest(U-20) vs Volyn 14-14

Таких відеороликів в інтернеті дуже багато, ця проблема актуальна зараз. Це не видумка, це правда!

Ось в минулому чемпіонаті 1 ліги, коли ФК Волинь зустрічалась з клубом ( не пам'ятаю з яким ) я на власні очі бачив, як так звані "вболівальники, фанати" вирішували стосунки між собою біля дитячої залізниці. Картина - просто жахлива і не пристойна! Аж бридко дивитись.

Також я чув що між футбольними фанатами ( бо їх вболівальниками не назвеш ) проводиться теж чемпіонат, ведеться турнір хто кого переміг ("перебив").

На мою думку, ця поведінка непристойна! Я теж вболіваю за футбол, маю улюблену команду, але не таким чином, щоб "лоби бити".

Якщо ми хочемо прийняти у нас ЕВРО 2012, а точніше вболівальників, то спочатку слід навести порядок у Футбольному житті України.

Якщо хтось має іншу думку, будь ласка пишіть - із задоволенням вислухаю! :) ( Вибачаюсь за помилки, але це моя думка ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не бачу в цьому нічого поганого

Що ж... з невеличким застереженням я, очевидно, підтримую цю глибоку за своїм змістом думку. Єдине тільки, вважаю, що під час таких акцій повинні дотримуватися дві обов'язкові умови:

1. Серед т.з. "фанатів" повинно знаходитися якомога більше тих, кому подобаються мордобої, і ті, хто вважає, що такий спосіб життя - норма.

2. Під час проведення таких акцій бійці спецслужб, спецзагонів повинні отримувати право проводити відпрацювання на учасниках дійств больових та смертельних прийомів без будь-яких негативних наслідків для самих бійців за заподіяння тілесних ушкоджень чи смерті. Таким чином спецзагони вдосконалять свої навички, а кількість долбойобів - невпинно зменшуватиметься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це цілком прийнятно. тільки щоб це було не по-дитячому. в кожній бійці треба добиватися як мінімум кількох смертей вболівальників команди-противника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нифигассе... если у быдла отобрать еще и этот фактор отбора, то как , извините меня, оно вымрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео повтикав з інтересом.

Якби не прихильник таких розваг, але про мене, якщо бидлу подобається то хай місять одне одного аби людям не заважали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо бидлу подобається то хай місять одне одного аби людям не заважали.

Цілком згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось з тих, що залишили тут свої коментарі знає хоча б одного "фаната"?

і мені дуже цікаво, які характеристики людини містить в собі термін "бидло"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ідіотизм повний. Знаю я кілька ультрасів, дехто навіть футбольних правил не знає, ходять туди покричати і побити комусь морди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та надивились фільмів тіпа "Хулигины зеленой улицы", от тепер страдають хрен зна чим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...