Перейти до змісту

Підключення музичного центра до ПК


Рекомендовані повідомлення

На музичному центрі є два входа AUX(білий і червоний).

Як підключити центр до ПК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдеш на ринок, з кабелем від центра, показуєш продавцям електроніки і кажеш що ти хочеш такий же кабель, але щоб з іншого боку він мав розємяк звуковий вихідв компі. Вони тобі пропонують перехідник чи кабель. Купляєш, вставляєш одну сторону в центр по кольорам, іншу в зелене гніздо на компі, вибираєш в центрі режим AUX і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдеш на ринок, з кабелем від центра, показуєш продавцям електроніки і кажеш що ти хочеш такий же кабель, але щоб з іншого боку він мав розємяк звуковий вихідв компі. Вони тобі пропонують перехідник чи кабель. Купляєш, вставляєш одну сторону в центр по кольорам, іншу в зелене гніздо на компі, вибираєш в центрі режим AUX і все.

А де саме можна купити такий кабель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білий і червоний роз'єми -- це лівий і правий канали. Тобі потрібен перехідник з міні-джека 3.5 мм на два RCA ("тюльпани"). Є маленькі перехідники, а є готові кабелі з потрібними роз'ємами на кінцях. Ось варіанти:

image.jpg

AAJK002.jpg

Другий тобі може не підійти -- він габаритний, може не вистачити місця для підключення. Ну і до нього ще потрібен кабель, в якого з обох сторін буде по два RCA роз'єми (по два "тюльпани")

Купити можна на любій розкладці радіодеталей на базарах, або в місцях де торгують побутовою технікою чи всяким начинням для телебачення (антени, підсилювачі, роз'єми, пульти і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене стоїть перший на акустиці

можеш запитати в Ратексі, що біля старого базару, думаю в них такого добра повинно хватати

собі хочу взяти, бо в мене 3.5 щось глючить, може зламався через часте підключення до ноута

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...