Перейти до змісту

шановні афтолюбітєлі


noven

Рекомендовані повідомлення

така ситіюешн )

на 5тьорці жигулєй..

бентежило що двигун на холостих дуже якось дригається :unsure: .. неспокійно так працює..

при тому коли даєш газу то двигун врівноважується ніби ..

сьогодні лазив в ній і помітив таку дивну річ.. коли відключаю почерзі всі свічки то на двух свічках машина не задихається.. :/ чому так може бути?

дві свічки несправні? при цьому всі свічки дають іскру якщо вийняти і до двігла просто притуляти

коли міняю свічки місцями (тобто справну з умовно несправною ) то при розєднані піталова на умовно справну свічку двигун також не задихається..

всі свічки почорнівші :0

завтра куплю нові..

відразу два питання

1. як пояснити всю цю ситуацію ?

2. чому вони почорнівші ..від чи нормально це і від чого може бути.. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.. таке враження, шо діло не в свічках, а в тому ,, шо до них : трамплер, провода, катушка....

або в тому шо під ними: поршня/клапана/паливна суміш :unsure:

а свічки мають бути коричньові, а від чого почорнівші?? еееее... в двох словах: від неправильного протікання процесу згаряння!

а причину мона шукать довго.. в ідеалі треба мати завєдомо справні електрокомпоненти і міняти їх по черзі(ну, напрімєр угнать таку саму машину і знеї знімать трампльор, потім катушку і т д. :D)

ну, ти пиши єсчьо, а то мало діталєй опєсал! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от куплю новий комплект свічок.. поставлю .. і побачу чи задихається машина якщо знімати піталово почергово з кожної...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це карбюратор погано працює і того свічки почорніли і почалось задихатись

треба настроїти нормально карбю. тоді не будуть свічки чорніти і небуде дригатись на холостих

а якщо нові свечі закрутиш і будеш скидати з них провода вони тоже почорніють!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я ж не постійно скидаю.!

я для проби на 1 сєк!!!

щоб зрозуміти в чому трабла. а то я так розумію що не всі циліндри працюють? як перевірити ще чи всі циліндри працюють?

і як карбюратор налаштовується..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЕНЗИН ХУЙОВИЙ!!!!!!!!!!

ЯКІМ ЗАПРАВЛЯЕШ!!!!!!!!!!

ЗАПРАВ 95-ТИМ ВИЇДЬ НА ТРАСУ ДАЙ ПРОСРАТИСЬ 130-140 І ПОДИВИСЬ НА СВІЧКІ!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тиж .. це не кричи ) поміняю свічки буде видно.

мене зараз більше хвилює чи всі циліндри працюють

як це перевірити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що проблема зовсім не в свічках і не в циліндрах. На мою думку проблема в карбюраторі, а саме в тому що забиті жиклери. Пропоную простий і надійний спосіб це перевірити. Купи на ринку в аерозольному балоні рідину для змивання смол у карбюраторі, зніми повітряний фільтр, зади машину і на робочому двигуні вприскуй рідину з блона в камери згорання, на жиклери. Тільки потрібно знайти асистента щоб газував, бо машина буде глохнути поки не прожене весь смольний нагар з карбюратора. Це перший крок, що необхідно зробити. Якість нашого пального дуже швидко забиває канали.Це навіть необхідно робити через певнтй період.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Обов"язково поміряй компресію - може в тебе кільця позападали :) та й взагалі при наших бензинах !!! Бо при заміні свічок на нові (робочі), при запавших кільцях - ситуація повториться, свічки перестануть працювати. А взагалі, ще перевір трамблер (кришку), та високовольтні провода і люльки. Карб - навряд чи - два циліндра ж працюють :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була в мене така проблема на "зубилі", перебрав всю"січкарню" :) не знайшов нічого. Закінчилось це зверненням до чучика, який працює в Автоінтегралі. Це в Струмівці за Укрпетрольною (здається) заправкою що в 200 м. від Білочки. Чела звати Вітя 0502099254. Почувши роботу мотора і зробивши розумну фішка на обличчі, встановив діагноз - клапан холостого ходу.

Це якщо захочеться помацати все своїми ручками:

хоча ИМХО може бути проблемка і тут

iu5013_3761.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...