Перейти до змісту

Софт для MacOS X


Mac9

Рекомендовані повідомлення

  • 5 місяців потому...

Вирішив троха підняти тему і запитати чи комусь вона ще цікава? (обмін софтом, досвідом і просто спілкування та дану тему)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив троха підняти тему і запитати чи комусь вона ще цікава? (обмін софтом, досвідом і просто спілкування та дану тему)

tongue.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<_<:huh:

не звертай уваги ) я просто відмітився, щоб апдейти на мило падали :). Я просто тут рідко буваю, а тема цікава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема то цікава але щось вона уже далеко в глиб форуму пішла ..... саме перше її призначення було знаходження людей з маками та обмін софтом але бачу це гібле діло в Луцьку )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасіба кэп!

для тих хто не в курсі є цілий торрент трекер присвячений Мак ОС і всього що нього стосується це http://torrentmac.org/ (може бути інколи відключений із-за того що вони орендують сервери і часто переїжають)

також є ще так називаємі "камні" але там реєстрація тільки за запрошенням (якщо хтось може допомогти буду дуже вдячний і звісно з мене пиво)

таких сайтів де є що почитати і покачати є багато якщо треба можу виложити список цікавих сайтів (новини, софт, бла-бла-бла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Чтоб не плодить темы - пишу тут... ребята, кто может объяснить как на МАК G5 с ОС Leopard 10.5 поставить рядом Win 7 ??? начитался много ссылок? пишут - это элементарно, но что-то не получается.....пишут, что "Открываем Finder и открываем Boot Camp (Программы -> Служебные программы -> Ассистент Boot Camp)".... только вот проблема нету в системе "Ассистент Boot Camp".... может я чего-то не понимаю..может не там ищу.. может ли кто объяснить что и с чем едят? Причину установки винды на МАК не хотелось бы обсуждать, просто необходимы эти две оси! спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чтоб не плодить темы - пишу тут... ребята, кто может объяснить как на МАК G5 с ОС Leopard 10.5 поставить рядом Win 7 ??? начитался много ссылок? пишут - это элементарно, но что-то не получается.....пишут, что "Открываем Finder и открываем Boot Camp (Программы -> Служебные программы -> Ассистент Boot Camp)".... только вот проблема нету в системе "Ассистент Boot Camp".... может я чего-то не понимаю..может не там ищу.. может ли кто объяснить что и с чем едят? Причину установки винды на МАК не хотелось бы обсуждать, просто необходимы эти две оси! спасибо.

можно уже не отвечать....... разобрался сам......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В МАК ОС можна якось збити всі налаштування до початкових? треба мережеві, але можна і всі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто береш тут

Screenshot_1075160_3099717.jpg

Нажимаєш Advanced > TCP/IP і вибираєш Manually

Screenshot_5935312_3099720.jpg

А щоб все скинути на дефолт раджу просто наново переустановити систему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

порадьте кращу установку Mac OS X Snow Leopard на PC Asus Intel Core i3 330M (2.13 ГГц) / RAM 3 ГБ / HDD 320 ГБ - хочу поексперементувати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, для початку треба більше інформації про залізо, а точніше - модель ноута (у вас же ноутбук?), що за відашка там стоїть, мережева, вайфай і т.д.

Сумісність із залізом можна перевірити тут

І головне!

Зборки яка вам 100% підійде на вашу машину визначити мало шансів, потрібно як ви і писали - експериментувати, тобто пробувати різні варіанти

Про більш конкретні ньюянси установки можна почитати тут (потрібно обов'язкова реєстрація, інвайт можу видати якщо цікавить), тут і тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

машина Asus K52F

графичечкий редактор Intel GMA HD

встроенная сетевая карта (1000 Мбит/с)

Wi-Fi 802.11g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

машина Asus K52F

графичечкий редактор Intel GMA HD

встроенная сетевая карта (1000 Мбит/с)

Wi-Fi 802.11g

графичечкий редактор Intel GMA HD :smile-zachot: Дай ссилку )))))))

Intel GMA HD - будуть проблеми (треба пробувати через ДСДТ)

встроенная сетевая карта (1000 Мбит/с)

Wi-Fi 802.11g

які моделі ?

Кинь отчет з евереста (апартну частину)

Опис заліза треба робити так (якщо хочеш щоб тобі допомогли):

Acer Aspire 5315-201G12Mi (LX.ALC0X.043) BIOS ver.1.45

CPU Core 2 Duo T7250 2.0 GHz (L2 2 Mb/800))

Chipset GM965/GP965 (ICH8)

RAM 3 Gb DDR2-667 (1 Gb + 2 Gb)

HDD 120 Gb (SATA2)

Video Intel GMA x3100 (ID 0x2a02) (интегр.)

Audio ALC268

Wi-Fi Broadcom BCM 4390

LAN Broadcom BCM5906m

TouchPad ALPS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...