Перейти до змісту

"The Unit"


STRIKER

Рекомендовані повідомлення

The Unit (season 1)

unit01.jpg

Жанр: драма, бойовик

Країна-виробник: США

Кіностудія: David Mamet Chicago, MiddKid Productions 20th Century Fox Television, Columbia Broadcasting System (CBS)

Рік: 2006

В ролях: Dennis Haysbert (Jonas Blane), Robert Patrick (Colonel Tom Ryan), Regina Taylor (Molly Blane), Michael Irby (Charles Grey), Scott Foley (Bob Brown), Max Martini (Mack Gerhardt), Demore Barnes (Hector Williams), Audrey Marie Anderson (Kim Brown), Abby Brammell (Tiffy Gerhardt)

Офіційний синопсис:

Серіал оповідає про секретну команду агентів спецназу, що працюють під прикриттям. Про те, як вони, ризикуючи своїми життями, проводять спецоперації і захищають мирних жителів. Разом з героями серіалу глядачі перетнуть пустелі Африки, джунглі Індонезії та побувають в найгарячіших точках світу. У процесі розвитку сюжету глядачі побачать, як герої вчаться довіряти і покладатися один на одного в небезпечних життєвих ситуаціях. Друга сюжетна лінія фільму - життя дружин головних героїв. Це історія сімей воїнів, їхніх переживань і твердості духу, які допомагають їм зберігати тепло домашнього вогнища у відсутності улюблених чоловіків.

DVDRip

Відео: 608x336, XviD

Аудіо:

1) 128Kbps, 48000Hz, stereo, MPEG Audio Layer 3 (дубльований (російська), телеканал "ДТВ")

2) 112Kbps, 48000Hz, stereo, MPEG Audio Layer 3 (оригінал)

Розмір однієї серії (приблизно): 400Mb

post-2456-1247575018.pngpost-2456-1247575022.pngpost-2456-1247575026.png

01 - "First Responders"

02 - "Stress"

03 - "200th Hour"

04 - "True Believers"

05 - "Non-Permissive Environment"

06 - "Security"

07 - "Dedication"

08 - "SERE"

09 - "Eating the Young"

10 - "Unannounced"

11 - "Exposure"

12 - "Morale, Welfare and Recreation"

13 - "The Wall"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, я тут посмотрел в нете, етого сериала как минимум 4 сезона, я счас еду на море, что б как я приехал все сезоны были на ФТП)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дивлячись на повідомлення gyry, яке може здатися нахабним, майже цілком з ним погоджуюсь :D

З.І. Залийте будь-ласка хто має продовження :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The Unit (season 2)

units2boxart.jpg

01 - "Change of Station"

02 - "Extreme Rendition"

03 - "The Kill Zone"

Цей сезон можливо докачаю, а далі вже якось самі. Мене серіал не зачепив. Не тратьте час на дурниці, дивіться "24" :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей сезон можливо докачаю, а далі вже якось самі. Мене серіал не зачепив. Не тратьте час на дурниці, дивіться "24" :) .

Я тільки хочу побачити як рижий приб*є шльондру-дружину і все :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той суперсекретний загін потрібно негайно розформувати і гнати тих дармоїдів разом зі штабними хвойдами подалі від Форту Гріффіт. Натомість замінити їх усіх Джеком Бауером. Переваг безліч, зокрема колосальна економія бюджетних коштів при збереженні ефективності.

The 2010 budget for the US Military covers Jack Bauer, two pistols and four billion rounds of ammunition.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...