Перейти до змісту

хто знає чим найкраще набивати боксерську грушу?


Silvery_SPIDer

Рекомендовані повідомлення

хто знає чим найкраще набивати боксерську грушу? Груша кожена приблизно 100см довжиною і 35-40 в діаметрі. При покупці вона була набита якимось незрозумілим матеріалом (струшкою, я думаю резиновою) той матеріал жахливо воняв і в мене на нього розвилась алергія. до того ж з часом весь цей матеріал дуже сильно збився в нижній частині груші (тобто вона стала дуже твердою) а верхня часина стала м"якою. Хто що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в якій приблизно пропорції? груша від піску не стає як камінь крепка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут головне з піском не перестаратись - потім стану як камінь!пропорції не пам'ятаю, але опилок явно більша половина.відсотків з 70 треба давати!але з часом все одно пісок сяде і фігня може вийти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але в самий мішок рекомендую засипати деревяну колодку (брЄвно).. із діаметром меншим на половину від мішка.. кругом неї засипати пісок і тирсу як радили вище... при тренувані буде краща рівновага і пісок не так швидко зібється )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в рукавичках бити потрібно, а тоді вже не так важлива твердість груші -_-

і що толку тоді від груші коли в рукавичках тренуватись ?

З.І. При тренувані голими абож в еластичних бинтах як правило укріплюються кісточки на кулаці.. все дуже просто від кожного удару зявляються мікротріщинки на костомахах які тіло в свою чергу регенерує із ПОДВІЙНОЮ кістковою масою збагаченою кальцієм... тому кістки стають грубшими і міцнішими....

З.І.З.І, Бачив вже такого кумедника коли тренувався постійно в рукавичках і на змаганнях 3-ій його удар супроводжувався з неприємним хруском і криком від поламаних кісточок на кулаці... :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в рукавичках бити потрібно, а тоді вже не так важлива твердість груші -_-

і що толку тоді від груші коли в рукавичках тренуватись ?

З.І. При тренувані голими абож в еластичних бинтах як правило укріплюються кісточки на кулаці.. все дуже просто від кожного удару зявляються мікротріщинки на костомахах які тіло в свою чергу регенерує із ПОДВІЙНОЮ кістковою масою збагаченою кальцієм... тому кістки стають грубшими і міцнішими....

З.І.З.І, Бачив вже такого кумедника коли тренувався постійно в рукавичках і на змаганнях 3-ій його удар супроводжувався з неприємним хруском і криком від поламаних кісточок на кулаці... :))

Для мешка нужны специальные перчатки, в простонародии "блинчики", сам тока в таких и работаю по мешку

але в самий мішок рекомендую засипати деревяну колодку (брЄвно).. із діаметром меншим на половину від мішка.. кругом неї засипати пісок і тирсу як радили вище... при тренувані буде краща рівновага і пісок не так швидко зібється )))

По поводу бревна - это ты прав, тоже так делали, в центр бревно + песок и опилки в пропорции 40/60%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мешка нужны специальные перчатки, в простонародии "блинчики", сам тока в таких и работаю по мешку

Точно. Ми їх називали “таблєткі” :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тренуюсь голими руками бо роблю це не для змагань а для себе. Деколи при вуличній бійці ти можеш отримати гіршу травму від того що сам вдариш (наприклад вивихнути зап"ясток)ніж коли наб"ють тебе)) тому я намагаюсь привикнути бити голими руками а не в рукавичках, по вулиці ж я в рукавичках не ходжу. а коли в них тренуватись привикаєш тримати зап"ясток не так як голим кулаком.

А матеріал з якого зроблено бревно має якесь значення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тренуюсь голими руками бо роблю це не для змагань а для себе. Деколи при вуличній бійці ти можеш отримати гіршу травму від того що сам вдариш (наприклад вивихнути зап"ясток)ніж коли наб"ють тебе)) тому я намагаюсь привикнути бити голими руками а не в рукавичках, по вулиці ж я в рукавичках не ходжу. а коли в них тренуватись привикаєш тримати зап"ясток не так як голим кулаком.

А матеріал з якого зроблено бревно має якесь значення?

Прозанимавшись оч долго единоборствами, скажу так - бить на улице кулаком - это глупо, споткнувшись и падая на землю, мы ведь не падаем на кулаки, не так ли? Мы падаем на открытую ладонь, так вот и бить на улице ею, минимум травм для себи и максимум для соперника. На улице важен 1-2 удара, некогда на улице кулаками махать: открытой ладонью в переносицу или бороду, ребром ладони по кадыку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

^_^ ну прямо таки шаолінські монахи сходяться...

А матеріал з якого зроблено бревно має якесь значення?
брЄвно воно і в африці брЄвно.. кусок дерева не роблять а вирощують )))
споткнувшись и падая на землю, мы ведь не падаем на кулаки, не так ли? Мы падаем на открытую ладонь
.... ну може хтось і падає на руки ... я стараюсь не спотикатись

3-тє правило початківся на будь-яких тренуваннях будь-якого стилю самозахисту або нападу.... в будь-яких ситуаціях (при випадковостях чи ні) падати потрібно "правильно" а не на руки....думаю я краще помовчу.. а то ще когось ображу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ребром ладони по кадыку

А якщо кадик потім не дістали, то пакуєм шмотки і зарулюєм на СІЗО.

З.І. Ти б подумав, які поради давати, цей форум і діти читатють ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що коли зробити так:

1) перемішати пісок і тирсу у такій пропорції як говорили знаючі люди.

2) порозсипати його невеликими порціями у мішечки (наприклад капронові колготки :rolleyes: )

3) щільненько наповнити даними мішечками грушу.

ну, якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

^_^ ну прямо таки шаолінські монахи сходяться...
А матеріал з якого зроблено бревно має якесь значення?
брЄвно воно і в африці брЄвно.. кусок дерева не роблять а вирощують )))
споткнувшись и падая на землю, мы ведь не падаем на кулаки, не так ли? Мы падаем на открытую ладонь
.... ну може хтось і падає на руки ... я стараюсь не спотикатись

3-тє правило початківся на будь-яких тренуваннях будь-якого стилю самозахисту або нападу.... в будь-яких ситуаціях (при випадковостях чи ні) падати потрібно "правильно" а не на руки....думаю я краще помовчу.. а то ще когось ображу ;)

А что ты подразумеваешь под "правильностью" падения?

ребром ладони по кадыку

А якщо кадик потім не дістали, то пакуєм шмотки і зарулюєм на СІЗО.

З.І. Ти б подумав, які поради давати, цей форум і діти читатють ;)

Думаешь у паталогоанатома лучше будет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаешь у паталогоанатома лучше будет?

Я не про те, що цей шокуючий удар поганий, я про те, що допиши людям, які можуть спробувати на комусь твою пораду, що з одного такого удару можна відправити візаві у “верхню тундру”.

А удар в кадик нічим не гірший від удару в пах чи пальцями в очі. Можливо навіть кращий тим, що людина шокована нездатністю дихати, і ні про що інше вона вже думати не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Якщо хочеш набити нормально косточки то на стєнку повішай по 360 газет на кожну руку і кожен день збивай по 1 газеті, що правою рукою, що лівой набагат кращий результат ніж по груші. Що правда руки перемотуй бинтами бо шкіра полопає від 3 до 5 нормальних ударів знаю по собі сам так тренеруюсь))))))

А нарахунок груші то я собі тількі тирсою забив і вже 3 роки нормально))) Хоча я нею рідко користуюсь в основному газети і стіна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо шкіра "лопає" значить неправильно б'єш. Це ж як в тебе ті газети тримаються на стіні? Можеш фотку показати?

А, і ще одне: сусіди не жаліються, що стіни трясуться, чи ти в приватному будинку живеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

В мене також мішок був набитий тільки стружкою (грубою) - працював на ньому десь 3 роки і все було гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще чув, що набиваюсь дрібно пошматованою тканиною + відсів піску + тирсовий пісок (співвідношення не знаю)

А для ніг точно можу сказати - найкраще це шина від авто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Изначально при покупке была засипана тырса, между кожей и тырсой 0,5 см паролон. Была залегкой. Потом по совету, груша была засыпана зерном - пшеницей - она тяжелее из других злаковых. Полтора года назад засыпал "битое зерно" (там и рожь, и пшеница, горох и кукуруза битые, не осыпка, а кусочки злаковых зерен разных размеров - от с гречку и меньше). Груша стала тяжелее. 1,5 года в эксплуатации без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...