Перейти до змісту

Візьму котика (самця) у добрі руки :)


Doctor

Рекомендовані повідомлення

Візьму кошеня. Цікавить тільки котик (самець).

Обов"язкова умова - не породистий, тобто звичайної котячої породи :)

Отже, фотки в студію!

Переможцю (тобто хазяїну переможця) - ПИВО, ВИНО, СІК (по бажанню)! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорослий кошак цікавить? "Мама дика" © ЛП ))

Дорослий не цікавить. Дякую :)

Треба кошенятко

Чим менше, тим краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму кошеня. Цікавить тільки котик (самець).

Обов"язкова умова - не породистий, тобто звичайної котячої породи :)

Отже, фотки в студію!

Переможцю (тобто хазяїну переможця) - ПИВО, ВИНО, СІК (по бажанню)! ;)

Доктор! Я тобой горжусь..... и знаешь почему? Хотеть КОТА (как домашнего питомца) Это просто героизм!!!!! Я вот например хотел своим родителям купить котика , но не решился ибо ему нужно было ОТЧИАТЬ .......яяяя...даже нехочу произносить в слух .... лешить МУЖИКА его гордости это западло, а оставить ГОРДОСТЬ --- это вонючесть ...если конечно у Вас нет двух - четырёх Кошек. Может конечно я незнаю каких то сикретов ......... НО если ты действительно любишь котов (как домашних питомцев) то я готов встретиться с тобой на пиве и пообщаться , о методах содержания последних. Пиво ставлю Я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму кошеня. Цікавить тільки котик (самець).

Обов"язкова умова - не породистий, тобто звичайної котячої породи :)

Через пару днів в киці буде приплод. Якщо хочеш, то через місяць-півтора зможеш взяти собі котика. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в мене троє кошенят (1.5міс.) - один з них хлопчик.

Ось його фото:

post-3471-1246449990.jpg

post-3471-1246450067.jpg

Фото мами:

post-3471-1246450800.jpg

Їсть самостійно, до піска привчили, звони, пиши...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доктор! Я тобой горжусь..... и знаешь почему? Хотеть КОТА (как домашнего питомца) Это просто героизм!!!!! Я вот например хотел своим родителям купить котика , но не решился ибо ему нужно было ОТЧИАТЬ .......яяяя...даже нехочу произносить в слух .... лешить МУЖИКА его гордости это западло, а оставить ГОРДОСТЬ --- это вонючесть ...если конечно у Вас нет двух - четырёх Кошек. Может конечно я незнаю каких то сикретов ......... НО если ты действительно любишь котов (как домашних питомцев) то я готов встретиться с тобой на пиве и пообщаться , о методах содержания последних. Пиво ставлю Я.

Дуже вдячний за пиво :)

Але я весь секрет у тому, що живу зараз за містом. Практично під лісом, недалеко від села. Тому всі питання наявності "чоловічого здоров"я" у кота відпадають самі собою :)

Кицю я не хочу, бо тоді коти будуть ходити з села і "помічати" всі навколишні предмети :)

В квартирі тримати тварин - це справді великий героїзм.

Хоча... 10 років прожив з котом в квартирі. Правда його прийшлося каструвати, бо "зносило кришу" :)

Подивився передачу, де йшлося про те, що кастровані коти спокійніші, довше живуть, і сам факт кастрації їм незрозумілий, тобто вони не відчувають що їх чогось позбавили. Ну і наступного дня було вирішено везти свого до ветеринара.

Зараз йому вже 13 років. Старий уже, миші вже не дуже ловить. От і треба брати молодняк на поступову заміну.

Дякую всім, хто відгукнувся!

Котика вже не потрібно.

Тема закрита.

Сьогодні ввечері забрав двох котиків (братів) :)

Тепер думаю як назвати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...