Перейти до змісту

Потрібна порада!


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

Потрібна порада!

В родичів хата крита бляхою, бляха крашена! Бляха не є суцільною по всій криші, а складена з листів!

При дощі , дощ "забиває" в стикі і такім чином протікає криша! Стикі зовнішні!

Питання: Порадьте чім ті стикі заробити або оборобити?!

зсередини на крокву биті доскі і немає до даху доступу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна порада!

В родичів хата крита бляхою, бляха крашена! Бляха не є суцільною по всій криші, а складена з листів!

При дощі , дощ "забиває" в стикі і такім чином протікає криша! Стикі зовнішні!

Питання: Порадьте чім ті шви заробити або оборобити?!

зсередини на крокву биті доскі і немає до даху доступу!

А що значить "стикі зовнішні". Дах крили бляхою без використання "кровельного замка"?

Просто нахлистом, чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о точно! я просто забувся як воно називається! так саме з використанням кровельного замка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о точно! я просто забувся як воно називається! так саме з використанням кровельного замка!

Якщо замок зроблено грамотно то протікати просто неможе.

Можливо причина в іншому? Скажімо в місцях "приєднання" бляхи до обриштовки цвяхами (шурупами).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні саме в замках! я перевіряв! а як можна сильніше зажати замки? бо мені здається що вся проблема в тому що замкі де-не-де сильно не зажаті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні саме в замках! я перевіряв! а як можна сильніше зажати замки? бо мені здається що вся проблема в тому що замкі де-не-де сильно не зажаті!

Не знаю як Вам просто пояснити на пальцях принцип кровельного замка.

Краще гляньте ось цю ссилку. Там описані замки і як їх виготовляють.

ПС А краще всього зверніться до кваліфікованого кровельника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант малої крові - силікон. Я так просиліконив гараж (бляха в нахлист, без замка). Сусід - хозприміщення (бляха, замок гіркою). Кардинально питання не вирішить, але декілька років прослужить стабільно, якщо силікон толковий, то й до 10-ти років служити буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я тоже думав силікон.... так тобі гараж а в мене цілу хату.......... це ящік силікона треба :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хата-хаті рознь, знайомий бабину хату пересиліконив - 4 туби, ІМНО, як альтернатива повному перекриттю, доволі непогано.

ЗІ дах гаражу - 5,5х4м - 0,5 туби, мастив від душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо недожаті замки, то бери молоток, важкий металевий брусок (квадратного або прямокутного січення) та дожимай замки.

Якщо замок зроблено грамотно то протікати просто неможе

Може вже проржавіло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба фотографувати деталь і показати інакше просто розводим флуд.

Якщо тече то слід взнати власне де? і подивитись ті місця, якщо їх небагато і там проблеми корозії то замазати але не силіконом а каучуковим герметиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Vanus

Герметик це Liquid Rubber?

Якщо так, то непогана штука, канадці з 80-х користуються. Легко наноситься/ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ше одне питання! а де можна придбати каучуковий герметик у Луцьку?! я якщо чесно 1 раз про таке чую:)

фото обовязково будуть ... тількі пізніше! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Герметик на каучуковій основі.

Є ще така штука як "Велкор" - герметик на каучуко-бітумній основі.

Використовується для антикорозійного покриття та гідроізоляції в будівництві.

Користувався для антикорозійного покриття труб в середені приміщення, гарна вещ.

Але як себе поведе ззовні, для герметизації даху, незнаю (небуло нагоди випробувати наскільки довго буде слугувати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я позамазую там де треба Велкором, зажду поки висохне повність а потім перекрашу весь дах!

і буде "сВ'ято" :D

ще одне попутне питаннячко ! на банці з цим герметиком пише на скількі його метрів чі квадратів хватить?! чі хватить мені банки(1-2-3літрової) на хату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...