Перейти до змісту

Продам МФУ


Рекомендовані повідомлення

Терміново продам МФУ (принтер, сканер, копир) Epson CX4300, в ідеальному стані, без катриджів. В користуванні менше року, є гарантія. За цей час було використано тільки один набір картриджів. Опис на http://e-market.biz.ua/index.php?productID=3672. Ціна 500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна на цей комбайн 655,00 грн. - це на тому сайті куди ти даєш посилання. при нескладній математиці виходить:

4*85(ціна одного картриджа)+500=840 грн

я не те щоб пофлудить, але давайте трохи дивитись на ціни перед тим як виставляти щось на продаж!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колупаючись з своїм CX4100 випадково вияснив, що обнулення і перезаправка оригінальних StC до 4300 не проходить. Кляті япошки конструктивно зробили його фарбоналивну систему по-принципу ніппеля. Тому тільки СНПЧ або перезаправляємі і то - від перевірених виробників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу чесно! Маю СХ4900,Зараз один оригінальний катридж обходиться в 100 грн. *4=400 грн. :)

Вихід СНПЧ - 350 грн.

За такі гроші, 900 грн. не раджу нікому брати, хоч друкує справді красиво, але можна взяти набагато краще чим брати б\в ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене такий самий агрегат. Недавно довелось терміново замінити чорний картридж. Оригінальний від Epson мені обійшовся в 132 грн... Якщо й кольорові так само коштують, то 132х4=528 :blink:

Майже ціна нового CX4300 разом з картриджами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...