Перейти до змісту

Где в центре есть часовая мастерская?


yurgen

Рекомендовані повідомлення

Где в центре есть часовая мастерская? Знаю была в цуме, но что-то давно не видел. Подскажите, плиз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не неси в цум, там майстер, його взагалі тяжко таким назвати. Приніс йому свої романсони замінити батарейку, так той пида..ас поставив зовсім не таку батарейку навіть по розміру як потрібно не кажучи по вольтажу зі словами "о.... то у вас не дешеві часи і батарейка буде дорого коштувати" при заміни батарейка пару раз падала на землю бо руки трусяться. Наблюдаючи за цією мистецькою роботою заплатив 40 грн і пішов, через 2 дні годинник зупинився. Вирішив не відкладати цю справу завітав звону до майстра зі словами "Ви мені два дні тому замінили батарейку, часи непрацюють" той не глянувши в середину годинника телепатично встановив діагноз "вони в тебе засмітились, їдь туда то і туда, запитай того то і того він тобі почисть"

В результаті я відношу часи до хорошого майстра зі слів знайомих напроти Перлини (у відділі ательє моди) він вскриває часи і відразу питає "який криворукий сюди ставив цю батарейку?" Як виянилось батарейка замкнула на кришку і в результаті вийшла з ладу котушка, після заміни котушки годинник не ожив. Результат 1000 грн валяється в столику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В результаті я відношу часи до хорошого майстра зі слів знайомих напроти Перлини (у відділі ательє моди) він вскриває часи і відразу питає "який криворукий сюди ставив цю батарейку?" Як виянилось батарейка замкнула на кришку і в результаті вийшла з ладу котушка, після заміни котушки годинник не ожив. Результат 1000 грн валяється в столику.

Я до нього також звертався. Нарікань на роботу нема + гарантія на пів року здається. Двічі носив свої старі командирські доки не посіяв, а десь пів року назад анфібію. Відкриває годинник, каже в чому причина несправності і скільки буде коштувати ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По пр. Волі, за бувшим "Сонечком" (тепер АЛЛО) в дворі. Помірні ціни, приємні майстри. Не раз вже до них звертався, роботою задоволений. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По пр. Волі, за бувшим "Сонечком" (тепер АЛЛО) в дворі. Помірні ціни, приємні майстри. Не раз вже до них звертався, роботою задоволений. :)

Приміщення "Сонечка" з торцевим входом зі сторони вулиці Шопена ;)

Обслуговуюсь там - нарікань нема ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, в дворі "Сонечка" -- майстерня мережі "Свій Час". Напевно, кращі майстри в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересная инфа :)

Швейцарская марка "Romanson" очень хорошо известна в России. Эти привлекательные часы пользуются устойчивым спросом на рынке. Все это благодаря применению при их производстве оригинальных разработок дизайнеров и конструкторов, новейших технологий и материалов. Часы "Romanson"- это оптимальное соотношение цены и швейцарского качества!

На самом деле Романсоны - корейцы, а из инсайдерской инфы известно, что владельцы марки живут вроде как в Харькове :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...