Перейти до змісту

Запропонуйте роботу


DrFaust

Рекомендовані повідомлення

освіта вища Київського міжнародного науково-технічного університету. по спеціальності інженер-програміст та системний адміністратор локальних та глобальних мереж.

досвід роботи по спеціальності є, загальний робочий стаж 11 років. Є можливість проживання в Луцьку.

Умова: все що пов'язане з 1С не пропонувати... нахлєбався, дякую.

З.І. можливі пропозиції будь-ласка озвучувати із початковим розміром оплати праці та іншими умовами.

З.І.З.І. Звісно не резюме і мало що тут можна побачити але думаю достатньо для співбесіди ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що таке криза ? є просто халявщики які нехочуть працювати і прикриваються цим розумінням і роботодавці які жостко користуються валютними тенденціями для оплати праці.. себто врізають ЗП... в остальному проблеми стабільні, нічо нового..кредити.. сімя і т.д... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ех.. Все те ж саме тільки помножити на 2 :)

Візміть хтось на роботу пліззз.. :)

DrFaust: Бажаю удачі, буде багато пропозицій свисти. :)

це ніфіга ніразу не шутка, це істерика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех.. Все те ж саме тільки помножити на 2 :)

Візміть хтось на роботу пліззз.. :)

DrFaust: Бажаю удачі, буде багато пропозицій свисти. :)

це ніфіга ніразу не шутка, це істерика.

з програмуванням як ? цікавить делфі ;), прийду додому напишу в лічку може шось і замутим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні я не писарь. :)

Ну його це діло.

хм.. ну тогда хіба на депозит напиши. (могу звести по асьці із нужними адмінами ;) ) Їм часто потрібні віддалені адміни для обслуговування своїх масивів :), щоправда забудь за сон грядущий.. я довго не витримав. вдень робота і вночі робота.. і нікаГ не виходить поспати....

З.І. про ЗП говорить не буду, тобі самі скажуть бо не повіриш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...