Перейти до змісту

Пошук Windows XP SP3


bartosevych

Рекомендовані повідомлення

bartosevych - як результати?
Усе добре. Було спорчено 2 CD-R , але всеж таки встановив. Мабуть моєму DVD приводу прийшов кінець.

Встановив усі необхідні програми + Kaspersky_internet_security а мій скромний компютор просто невзнати.

Швидкість роботи  чудова. Працює без всяких глюків. Я дуже задоволений.

Усім дуже вдячний

Zheny@ - моя особиста подяка :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bartosevych - як результати?
Усе добре. Було спорчено 2 CD-R , але всеж таки встановив. Мабуть моєму DVD приводу прийшов кінець.

писалка часом не NEC 72xx ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тут проблема може бути не тільки в приводі, але і в дисках, якщо якісь дешевенькі, типу RIDATA, то там можна і 10 штук спортити поки запишеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питаннячко, ти на диск записував файл в архіві, чи все спочатку розархівірува, а потім записав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не архів, а образ диска. Відкриваєш NERO чи іншу писалку і вказуєш на цей образ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі казав як записати на диск, а не ставити з образа

Відкриваєш неро і в ньому відкриваєш цей образ і записуєш на диск. Нічого розпаковувати не потрібно.

Тільки в неро не закидай цілий образ, а в опціях візьми відкрити проект чи записати, якось так воно звучить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

писалка часом не NEC 72xx ?

Правда. NEC.А що проблема в самому виробнику?. Мені  NEC дуже подобаеться і відпрацював в мене вірою і правдою вже 3.5 роки.

Питаннячко, ти на диск записував файл в архіві, чи все спочатку розархівірува, а потім записав?

Записував образ в неро 7. Нічого нерозархівовуючи, цілим образом. Спочатку на середній швидкості, потім на малій. Два диски SONY CD -R були ушкоджені, а потім взяв цей образ і записав у програмі Alcohol 120. Використовував саму низьку швидкість. Встановлення віндовз пройшло без усіляких проблем. Ось так  :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...