Перейти до змісту

астронотус


voldf

Рекомендовані повідомлення

підскажіть, шановні, чи можливо продати пару дорослих астронотусів :0064: і яка ціна? колись пропонували, але я відмовився через сина, якому вони тоді подобались. питання не нагальне, але все ж... не хочеться мучити цих пащек - пора б їм до більшої посудини перебратись, а я не в змозі цього забезпечити. :0028: приймаються усі відповіді.

приблизно пів року тому

post-5438-1242243386.jpg post-5438-1242243406.jpg

вдячний буду і за коментарі :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне кажучи, продавати дорослу рибу, завжди важче ніж малька. Але деколи виникає ситуація, що при запуску декоративного акваріуму потрібна вже доросла риба, щоб її було видно відразу. При нинішніх реаліях, декоративних акваріумів в Луцьку запускається в 2 рази менше в порівнянні з минулим роком (інформація від людини, яка займається обслуговуванням акваріумів).

Я поінформую людину яка займається запуском і обслуговуванням, що є на продаж така риба, можливо вона йому згодиться (інету той дядько не читає).

Не раджу віддавати її в зоомагазини, в них немає потрібних об"ємів для риби такого розміру. Риба пропаде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна риба.

Продати таку справді важкувато, народ який обслуговує, зазвичай, пропонує за таку смішні гроші :( .

Можеш на київському форумі розмістити оголошення, також подати об"яву в газети, які йдуть на рівне, там чомусь активність акваріумістів завжди більша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і мені шкода продавати, але ж розумію - їм треба місце.

цікава інфа, дякую, але в київ я їх точно не повезу :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а навіщо везти? курсує 3 поїзда + маршрутки. Якщо буде потреба - проконсультую по упаковці.

Якщо хочеш - можу виставити твоїх астронотусів на київському форумі, тільки скажи ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціну самому хотілося б дізнатися. приблизно що така радість може коштувать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...