Перейти до змісту

Який краще бездротовий інтернет вибрати ?


Рекомендовані повідомлення

На даний час маю підключений Intertelecom, але він мені перестав подобатись оскільки в багатьох місцях і містах не має покриття, це і викликає досить великі незручності і проблеми !!!

post-3629-1242220542.jpg

Таким чином потрібно підібрати такий інтернет щоб покриття було по всій Україні(або й навіть за кордоном). Порадьте що краще ну і за розумну ціну !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо по всій Україні, то це мабуть тільки Київстар і МТС. В київстар наскільки мені відомо покриття трохи більше по Україні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну є декілька варіантів:

1. Утел - по великих містах тягне - гуд, а де немає покриття - використовує білайновське. Хоча в досить ввідаленому від Луцька місці мені не дуже сподобалось стояти з модемо під стелею :D . Ціна за гіг приблизно 80 грн.

2. МТС - досить не поганий варіант як по швидкості так і по покриттю. Хоча 3Д тільки в обласних центрах. Ціни як на мене зависокі від 120 грн за місяць.

3. Київстар (вроді як найбільше покриття). Ціна 106 за гіг трафіку. В одній із підзвітних контор саме такий і стоїть. На мою думку непогано і саме головне без збоїв, як для тої ввідаленої точки.

Упс... поки набирав, вже відповіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Підніму топік. Людині треба 3G інтернет. Район - кінець вул. Дубнівської, 400 метрів вправо від кільця, за цегельнею.

В районі 100-120 грн. в місяць.

Що краще - МТС Коннект, Утел чи Інтертелеком? За Київстар не знаю навіть, чи питати - на їхньому дурнуватому вебсайті серед населених пунктів з покриттям 3G Луцька немає...

Порадьте щось, щоб не шкодувати потім...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще варіант з'єднатись по 802.11b (такий вайфай далекобійний). На Візорі вся область покрита (майже), мав такий інет, і в фотакома був, не знаю, чи в Датагрупп є.

Доречі, як пишуть тут всі ці 3G офісну мережку пока не тягнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще варіант з'єднатись по 802.11b (такий вайфай далекобійний). На Візорі вся область покрита (майже), мав такий інет, і в фотакома був, не знаю, чи в Датагрупп є.

За що не люблю наш форум - це за рекламу, і за пропозиції, які абсолютно не стосуються поставленого питання.

Доречі, як пишуть тут всі ці 3G офісну мережку пока не тягнуть.

Я десь писав про офісну мережу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам користуюся Утелом. якість хороша, але часом бувають у нього глюки (у такі моменти просто переходжу на роумінг Білайна - швидкість меньша, але працює).

І відносно дорогий трафік.

Інтертееком по ціні досить привабливий і якість хороша.. але от покриття тільки по великих містах і то здається не всіх (у Льовові ніби нема - може помиляюся)

за мтс - ніби непогано..... кілька знайомих користуються, не жаліються...

піпл.нет - не чув, не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik

Utel - досить непоганий варіант.

Купуєш пакет пріпейда U-try, позичаєш в когось сумісний 3G телефон і пробуєш покриття і швидкість.

В більшості великих міст є 3Ж, якшо ні - то виручає білайнівький роумінг. Швидкість у нього, правда, сумненька...

Якшо подобається і влаштовує - купуєш модем і підключаєшся на контракт (тарифи вигідніші).

Сам підключився, коли раптово вирубили офісний інет. Зараз використовую той же Ю-Трай у поїздках по Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підніму топік. Людині треба 3G інтернет. Район - кінець вул. Дубнівської, 400 метрів вправо від кільця, за цегельнею.

В районі 100-120 грн. в місяць.

А тій людині обовязково безпровідний нет треба? Там в районі цегельного мужик якийсь живе шо розкинув величезну сєтку і надає по ній нет, тіки тарифів його незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підніму топік. Людині треба 3G інтернет. Район - кінець вул. Дубнівської, 400 метрів вправо від кільця, за цегельнею.

В районі 100-120 грн. в місяць.

А тій людині обовязково безпровідний нет треба? Там в районі цегельного мужик якийсь живе шо розкинув величезну сєтку і надає по ній нет, тіки тарифів його незнаю.

Це дівчина, яка не буда заморачуватися підключенням, а потім виясняннями - чому нема зв'язку, чому швидкість впала, чому після грози інету нема, чому в неї мережева плата згоріла... Їй треба зв'язок, без всяких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їй треба зв'язок, без всяких проблем.

У нас у Луцьку це щось з області фантастики ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Avatar попрошу утриматись від без змістовних коментарів.

Хто шукає той завжди знайде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно відкрився у нас піплнет... швидкість дають кращу, ніж інтертелеком... правда покриття поки не дуже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробовал пользоваться Peoplenet сразу возле сахарного завода в с. Вересневе. Дотягивает до 1 мегабита/сек. В среднем скорость закачки 75 и выше килобайт/сек, связь стабильная, работает сетка на пиплнет инете больше месяца, пока проблем не было со связью. По городу связь стабильная. Так что как вариант тоже подходит, но не по всей Украине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Підніму топік. Людині треба 3G інтернет. Район - кінець вул. Дубнівської, 400 метрів вправо від кільця, за цегельнею.

В районі 100-120 грн. в місяць.

Що краще - МТС Коннект, Утел чи Інтертелеком? За Київстар не знаю навіть, чи питати - на їхньому дурнуватому вебсайті серед населених пунктів з покриттям 3G Луцька немає...

Порадьте щось, щоб не шкодувати потім...

У Вашому випадку найдешевший варіант - Інтертелеком. Краще б було Піплнет, але там у останніх мертва зона поки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Ставить, точніше розширює пропускну здатність існуючих. Після купівлі CDMA UA вони просто "захлинулись".

ЗІ пробував People.net доволі стабільно, хоча покриття 3Г не кругом, зато не вилітає по 10 раз як інтертелеком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...