Перейти до змісту

Need for Speed: Shift / NITRO / World Online


PitBoy

Рекомендовані повідомлення

ну наскільки я розумію, тепер серія NFS буде розвиватись в кількох напрямках. Один з них -- кільцеві гонки -- ми бачимо в Shift, і треба визнати, що з задачею розробники справились на тверде 4+. Інший напрямок ми побачимо в Nitro, це буде більш звичне для гравців продовження серії NFS -- міські вулиці, поліція, звична прокачка тачок. Ну а NFS World Online буде третім напрямком, своєрідним online-авто-rpg :)

NFS: Nitro E3 Trailer

Ігрове відео NFS: Nitro

Фактично розробники намагаються розділити NFS на (псевдо)симулятори і аркади. Можливо, з часом лишиться лише один напрямок, який більше сподобається гравцям. Особисто я такі експерименти сприймаю з радістю, бо перетворення NFS на незрозумілу хіп-хоп-культурну аркаду мені не подобається, все що вийшло після NFS Most Wanted і Porsche Unleashed -- галіма попса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене поки 16 рівень по балах і 3 рівень по зірках (161 зірка, 4 лишилось до 4 рівня). Але я зрозумів, чому не міг нормально їздити -- в мене була включена сама легка схема керування, воно і рулити допомагало, і гальмувати, і не давало в занос йти. Зараз переключив на наступну по складности схему і їздити стало набагато зручніше і звичніше. Вже можна проходити повороти на майстерному рівні, з проходом в заносі проблем немає.

Можу сказати одне -- серед всіх NFS в цій найдосконаліше керування! Заради цієї гри варто купити кермо з фідбеком (в куплю/продам хтось продає таке як в мене за 350 грн -- рекомендую взяти ;)).

А от дріфт мені поки так і не дався :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене поки 16 рівень по балах і 3 рівень по зірках (161 зірка, 4 лишилось до 4 рівня)

В мене 15 рівень і 185 зірок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене поки 16 рівень по балах і 3 рівень по зірках (161 зірка, 4 лишилось до 4 рівня)

В мене 15 і 185 зірок

А в мене 17 рівень і 299 зірок.

Щодо дріфту - то мені також важкувато його проходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене поки 16 рівень по балах і 3 рівень по зірках (161 зірка, 4 лишилось до 4 рівня)

В мене 15 і 185 зірок

Це значить, що я на меншій кількості заїздів заробив більше балів, бо тільки на кількох заїздах я набрав не максимальну кількість зірок (на одну менше, за додаткові завдання) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 17 рівень10a19ee45b41.jpg

до неї грався в GRID. ну а зараз рівної SHIFT - у немає просто бамба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

shift20090.jpg

19 рівень (116403 бала), 208 зірок (ще треба 72 до 5 рівня), дві BMW (135і і M3 Е92 в максимальному заряді) і Pagani Zonda R в гаражі :0002:

Ех, шкода мало часу на гру маю!... :(

P.S. До Shift'а вже не пам'ятаю коли востаннє грав якісь гонки. Напевно з пів року тому underground з сином по сітці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сподіваюся, що фізика тут краща, аніж у її попередника. Бо минувша НФС - отстой!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я теж чекаю Д3, Сталкер: поклик Прип'яті і Мафію 2, але це не заважає насолодитись кількома годинами NFS: Shift

В реальному житті я зараз їжджу набагато спокійніше і акуратніше, ніж кілька років тому, то хоч в NFS "відірвусь" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу після GRID спробував NFS. Враження, що керованість машини, як в паршивій гонці на мобільному телефоні. В якійсь з цих ігор фізика неправильна, бо поведінка абсолютно різниться.

Кому на клавіатурі дуже класно грається - скиньте скріншот своїх налаштувань, там де виставляються допоміжні системи. Як тільки я з ними не грався, нормальної поведінки авто добитися не можу. Ось такий скріншот:

post-761-1253728858.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Підкажіть що за проблема. Раніше запускалася на весь екран,а тепер тільки на якусь 3 частину і в рамці.Я натискаю щоб на весь екран і нічого не робиться.Зображення виходить нижче екрану і всього не видно. Вже переставив 2 рази і та сама проблема.(сама гра працює).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому на клавіатурі дуже класно грається...

взагалі не уявляю як можна в це на клавіатурі грати??? а газ в повороті в третину давати? а в апексі колеса тримати повернутими на градусів 10? як це можна зробити на клаві???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іграв я Шифт! так шось управління там кончане.... чи то може шо на клавіатурі справді неграються в такі ігрушки!

Останнє шо грав із НФС було МостВонтед. Так як так мона було перекваліфікувати ігрушку блін!

мені не сподобалась взагалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте хто на день-два баранку спробувати пограти, бо щось дійсно на клавіатурі фігня виходить :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно то в мене пропало бажання до цієї гри.. якась вона обмежена :( тупо по треку їздити.. а в чому кайф ? моствантеД рулить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також неподобається по треках кататись :( більш до вподоби по місту поганяти, ментів покоцати:) Жду Need for Speed: NITRO яке має вийти вроді 17 листопада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D нарешті вийшла перша нфс що ставить хоч якийсь виклик майстерності саме драйву, з хоч грамом чесності і фізики - зразу "круті шумахери" заскулили за старою доброю моуст вонтед
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу нікого ображати, але most wanted -- параша, яка не має абсолютно нічого спільного з реальним керуванням автомобілем. Тупа аркада, розрахована на підлітків і школярів. А shift -- добротний напів-симулятор з більш-менш чесною фізикою і заточкою не на "сині вогники на форсунках склоомивачів і цицькатих баб", а на вміння керування автомобілем. Однозначно -- краща гра в серії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-4223-1253739004.jpg

тільки так зумів пройти дріфт і взяти 6/6*

так граю і дальше

А в дріфті воно і так, здається, все відключається. Принаймні система стабілізації точно відключається.

Я їжджу з увімкненими abs, tc, esp. Допомогу в куруванні/гальмуванні виключив, бо з ними не зручно їздити і нереально конкурувати з суперниками на вищіх рівнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D нарешті вийшла перша нфс що ставить хоч якийсь виклик майстерності саме драйву, з хоч грамом чесності і фізики - зразу "круті шумахери" заскулили за старою доброю моуст вонтед

а це ти до чого ляпнув ? Мені фізика і керування супер тільки по треках не цікаво їздити, по місту краще було б де зустрічний рух присутній, де є вузькі вулички та трампліни ))) це є фан а не професійний симулятор для віддочки керування справжнього авто..

Не хочу нікого ображати, але most wanted -- параша, яка не має абсолютно нічого спільного з реальним керуванням автомобілем

Це також нівякі ворота, в мене стаж керування досить великий (останій рік майже не керую), так хочеться красок ака гламуру гермейського а не тупі треки, проти фізики нічо не маю проти навіть навпаки з цим все супер але і

"сині вогники на форсунках склоомивачів і цицькатих баб"
зовсім не помішали б .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от для любителів всього описаного вище є Most Wanted, а для любителів чистого драйву без гламуру -- вийшов Shift, який в світових рейтингах вже займає верхні позиції. Всі задоволені, всі отримали що хотіли. Алєс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...