Перейти до змісту

утеплення ТСМ керамічний


agere

Рекомендовані повідомлення

ПИТАННЯ:

вивчаю можливість зовнішнього утеплення вуглової квартири.

прохання надати відгуки, рекомендації тих, хто має практичний досвід роботи з матеріалом ТСМ керамічний. інфо: tcmceramic.com.ua

Також цікавить думка фахівців-теоретиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, це потрібно мені особисто, почути розумну пораду, практичний досвід. результат.

перш ніж замовити та проплатити роботи. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це мабуть правильна ссилка http://www.tsmceramic.com.ua/

2 agere

А яка ціна матеріалу і який розхід на м2 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось неможу второпати як матеріал товщиною покриття 0,4 мм може знизити тепловтрати стіни :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

От ви постібалися-постібалися, а ніхто аргументованної відповіді так і не дав.

А між тим мене особисто теж цікавить питання - чим все таки краще робити зовнішнє утеплення квартири (панельний будинок)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ви постібалися-постібалися, а ніхто аргументованної відповіді так і не дав.

А між тим мене особисто теж цікавить питання - чим все таки краще робити зовнішнє утеплення квартири (панельний будинок)?

Гончара 3. Верхні 2 поверхи утеплювали пінопластом. Квартира бокова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ви постібалися-постібалися, а ніхто аргументованної відповіді так і не дав.

А між тим мене особисто теж цікавить питання - чим все таки краще робити зовнішнє утеплення квартири (панельний будинок)?

А який бюджет???Дуже прикольна технологія пенополіуретановими композиціями.

Дам виписку з документації:

Для нанесения пенополиуретановых композиций используется комплекс специального оборудования стационарно смонтированного на шасси грузового автомобиля средней грузоподъемности. Это позволяет в кратчайшие сроки доставить спецоборудование и квалифицированную бригаду специалистов-изоляционщиков в любой населенный пункт Украины непосредственно на стройплощадку или вне населенных пунктов, где ведется строительство в полевых условиях. Штатная численность бригады – 4 специалиста, включая водителя автотранспортного средства.

Представленная технология обеспечивает тепло-, гидро-, звукоизоляцию и герметизацию поверхностей, защиту от воды или увлажнения строительных конструкций, предотвращает образование конденсата в зданиях. Большая теплоизоляционная эффективность при малых толщинах ППУ может использоваться как внутри, так и снаружи на вертикальных и горизонтальных поверхностях. На сложных по профилю поверхностях ППУ полностью повторяет форму основы и легко подгоняется под проблематичные и сложные формы конструкций. Отсутствие тепловых мостов существенно повышает теплосопротивление ограждающих конструкций зданий и сооружений разного назначения.

Якщо зацікавить можу дати телефончик знайомого який цим займається. Дивився як вони роблять. Сильно. Пінопласт відпочиває. Безшовна технологія. Так само як піна з балончика, тільки дуже тверда.Навіть ходити можна по ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись працювали з цим матеріалом(ТСМ), чесно признаюсь - ефект не дуже. Можу дати телефон дилера в Луцьку (якщо його ще не змінили, звичайно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ ну є таке поняття як фізика і хімія - яку в школі викладають -

№1. чим менша теплопровідність матеріалу ти більша потрібна його товщина. тобто коли ми говорим про тонкослойний утеплювач то розумієм, що для відчутного ефекту його теплопровідність повинна іти до нескінченності.

№2 Не заубуєм що №1 це ми розглянули статично, якщо взяти динаміку то дивимся на таке. скільки наприклад на 1 см квадратний віддає (чи проводить) тепла (теплової енергії) стінка будинку (повітля 19-25 *С) і наприклад металева труба ( по трубі іде вода 40*С) , (пар >160 *C), (вода 90*С), (масло >100 *C) - легко бачити що найбільший єфект буде саме при утепленні наприклад стінок труб невеликого діаметру по яких іде теплоносій високої теплопровідності.

Я вважаю що абсолютно неефективно утеплювати ним квартири!!!

Проте як додатковий засіб утеплення в системному утепплені житла досить ефективна штука і є цікаві ідеї де саме він пригодиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...