Перейти до змісту

Есть ли в Луцке клубы пчеловодов?


ursa

Рекомендовані повідомлення

Приезжает знакомый из Польши, просит узнать - есть ли в Луцке клубы пчеловодов? Или просто увлекающиеся пчёлами люди? Просит координаты/контакты, хочет или поделиться опытом, или узнать что-то про их лечение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На підгаєцькій (район МРЕО/Рівенської) було колись бджільництво.

Що там зараз затрудняюсь відповісти.

Тел: 5-23-01 (інфа з довідки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бджолярі регулярно влаштовують зустрічі в актовому залі ВТ НУХТ (колишнє шосте училище). Директор цього технікуму сам займається бджолярством.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку - не знаю.

На Богдана Хмельницького, як їхати маршруткою, є зигзаг за "Мандрами". Так от на тому зигзагу справа було бджільництво.

Можу дати контакти гарного бджільництва в Києві: вул. Банкова, 11, сайт тут, запитати Вітю (главного).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в Луцьку один дідусь Софоній. Його називають першим бджолярем по Волинській обл. Нажаль телефону до ньго не знаю, але знаю домашню адресу - І.Мазепи 61. (р-н ДЮСШ, Балка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є є, і ющенко приїжав, і герб свій мають і освячений він був в соборі, вот і його активний член поларував мені ікону на якій зображені святі бджолярі

а що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є є, і ющенко приїжав, і герб свій мають і освячений він був в соборі, вот і його активний член поларував мені ікону на якій зображені святі бджолярі

а що?

Приезжает знакомый из Польши, просит узнать - есть ли в Луцке клубы пчеловодов? Или просто увлекающиеся пчёлами люди? Просит координаты/контакты, хочет или поделиться опытом, или узнать что-то про их лечение.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

падкалол, завтра подзвоню і напишу сюда конт інфу.

Вот в них ще і марка була поштова.

http://bhac.org.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...