Перейти до змісту

Вторая фотография в Паспорт


Thorgalll

Рекомендовані повідомлення

Проблема такого характера, есть паспорт, есть 26 лет нет второй фотографии и нет прописки, что может случится если с этим прийти в паспортный стол?

Нид хелп, знакомых в правовых структурах нет :( спросить не кого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема такого характера, есть паспорт, есть 26 лет нет второй фотографии и нет прописки, что может случится если с этим прийти в паспортный стол?

Нид хелп, знакомых в правовых структурах нет :( спросить не кого

Можна позвонити в паспортний стіл і наївненько "хлопая рєсніцами" запитати - " а що буває за таке порушення?" :)

тел. 735049

Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як з пропискою, а от за прострочку тобі просто впаяють штраф - десь біля 52-ох грн...

знайомий на пів роук прострочив....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись було 51 грн. штрафу.

Прикол в тому, шо в мене перша фотка була вклеєна в 24 роки, але все-одно потрібно мати в 25, ніби я за рік дуже змінився. Ідіотизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тра буде заплатити штраф. Але я відбувся очима Сірка, коли прийшов в 30 років в паспортний стіл вклеювати фото. Посварили й на тому все закінчилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если нет прописки причём давно уже?

за прописку тоже штраф

А скока? тоже 3 неоподаткованых минимума?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если нет прописки причём давно уже?

за прописку тоже штраф

А скока? тоже 3 неоподаткованых минимума?

х.з.

если буду сегодня забирать( :) ), вечером расскажу...

когда сдавал - просрочил вклейку фото на год - писал объяснительную (забыл мол)...

штраф не платил - может впаяют сегодня, когда забирать буду.

а за прописку, вернее за не прописку (сыну) заплатили какую то мелочь, что я и не помню, правда это было год назад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если нет прописки причём давно уже?

Рік назад задавала таке ж питання в Паспортному столі - мені пояснили, що якщо принести папірці, які давали при виписці (там ще треба було вказати місце наступної прописки), то штрафу не буде.

Але це для прописки, а для вклеювання фотки - не знаю..

По логіці - де прописаний - туди і звертатися.

Так що спочатку прописатися - потім вклеювати, мені так здається ...

Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись було 51 грн. штрафу.

Прикол в тому, шо в мене перша фотка була вклеєна в 24 роки, але все-одно потрібно мати в 25, ніби я за рік дуже змінився. Ідіотизм.

У меня такая же история была :) так я просрочил на 10лет :) всё сделал через решал :) забыли что ли в какой стране живём? За свой просроченый на 10 лет и жены просроченый на 8 лет ..... дал 100гр правильным людям и всё пучком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись було 51 грн. штрафу.

Прикол в тому, шо в мене перша фотка була вклеєна в 24 роки, але все-одно потрібно мати в 25, ніби я за рік дуже змінився. Ідіотизм.

У меня такая же история была :) так я просрочил на 10лет :) всё сделал через решал :) забыли что ли в какой стране живём? За свой просроченый на 10 лет и жены просроченый на 8 лет ..... дал 100гр правильным людям и всё пучком.

Так вот яж пишу нет знакомых кто бы порешал :( и не знаю куда сунутся.

По логіці - де прописаний - туди і звертатися.

Так що спочатку прописатия - потім вклеювати, мені так здається ...

Удачі!

Без второй фотик не пропишут, паспор считается не действительным :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сірко - очі - покліпав - заплатив 100 грн штрафу (може більше, "рішала" візьме не менше) - і зі словами " я так більше ніколи не буду робити - обіцяю!") отримуєш паспорт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу.. тож мав на рік прострочену фотку - поміг добрий дядько (коордінати, та впринципі які коордінати - випадово здибав, можу дать в ПМ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму це кваліфікується як адміністративне правопорушення і є певні строки на його накладення . За КпАП

Стаття 38. Строки накладення адміністративного стягнення

Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).

Якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.

Тобто, якщо минуло стільки часу , то нічо не буде. Якщо я не права, Ярчик поправить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, тут як на кого нарвешся. Який настрій буде у чиновники. Мабуть, мало таких, що вчасно фотографію вклеїли.

Відносно прописки напевно потрібен юрист з добре підвішеним язиком щоб вклеїли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...