Перейти до змісту

Havy Metal


Jordan23

Рекомендовані повідомлення

Rage, Helloween, Rhapsody - это Speed Power, а не "Havy" :friday:

но если интересуешься, загляни вот сюда:

http://www.elutsk.com/vip2/media_audio.shtml

вдруг что-то интересное найдется для обмена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Manowar, Helloween, Iron Maiden, Rage, Rapsody, Accept

Залий пліз Manowar, і якщо є то поділись такими групами як Hammerfall, Thunderstone, Motorhead!!!

Якщо тобі треба тяжка музика пиши!!! (Є кліпи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Manowar, Helloween, Iron Maiden, Rage, Rapsody, Accept

Залий пліз Manowar, і якщо є то поділись такими групами як Hammerfall, Thunderstone, Motorhead!!!

Якщо тобі треба тяжка музика пиши!!! (Є кліпи)

Щасс заллю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Manowar, Helloween, Iron Maiden, Rage, Rapsody, Accept :smile-zachot:

А HelloweeN не міг би залати? А то цікаво послухати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Manowar, Helloween, Iron Maiden, Rage, Rapsody, Accept :unsure:

А HelloweeN не міг би залати? А то цікаво послухати...

Льогко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 років потому...

Народ порадьте що можна послухати з треш металу або хеві.Раніше коли було мені років 15 слухав Металіку,Сепултуру,Слеєр.Потім все це закинув ну а от по трошки повертаюсь.На сьогоднішній день слухав такі групи дуже сподобалось.Moonlyght,Orphaned Land,Trivium,(Dark_metal)Agalloch - Ashes Against The Grain_2006,Graveworm .На сьогоднішній день я слабо розбираюсь в направленнях,якщо щось не так написав вибачайте.

Я от що думаю може тут зробити таку фішку як викладання роликів які сподобались і ділитись ссилка.Ну і звісно спілкуватись на цю тему і все таке.Але я бачу що тут мало таких людей що слухають таку музику,тема так давно а відгуків на жаль дуже мало.Ну що будемо виправляти ситуацію????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбий на youtube "Thrash Metal", "Heavy Metal", слухай та вибирай, що більше до вподоби.

п.с. сабж - зачот ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбий на youtube "Thrash Metal", "Heavy Metal", слухай та вибирай, що більше до вподоби.

п.с. сабж - зачот ))

Я це розумію,але хочеться на цьому сайті щоб фани спілкувались що хто слухає і все таке.Ви не повірите не давно зарегався на форумі фанатів Prodigy так і там знайшов ці групи,хоча відношення стилю гри самі розуміїте(не одинакові)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого... 6го року темку апнули :)

2Penja78

Ну Trivium, Orphaned Land і тд - вже далеко не треш. Тобі в бік мелодік дезу/металкору/прогресіва дивитись треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого... 6го року темку апнули :)

2Penja78

Ну Trivium, Orphaned Land і тд - вже далеко не треш. Тобі в бік мелодік дезу/металкору/прогресіва дивитись треба.

Дякую за підказку!!!!!!!!!!Ось можна розпочинати спілкування.А от хто що підкаже на рахунок викладання роликів,ну і всього що я вище писав.Можливо мені щось інше іще сподобається,головне щоб було з чого вибрати.Ну так що робимо викладання роликів чи посилань?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от хто що підкаже на рахунок викладання роликів,ну і всього що я вище писав.

та запросто - тільки то певно потрібно створювати (чи апати) відповідну тему в розділі Rock, Metal, Alternative, Indie, Punk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правельно зробити?Ця ж тема називається Новини, афіши, обговорення.Чи потрібно по новому назвати?Я не вкурсі як правельно зробити.Чи можна і тут продовжити.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от хто що підкаже на рахунок викладання роликів,ну і всього що я вище писав.

та запросто - тільки то певно потрібно створювати (чи апати) відповідну тему в розділі Rock, Metal, Alternative, Indie, Punk

Пройшовся я по темі Rock,Metal,не має тут такої теми яку я хочу запропонувати.Там в основному гурти і обговорення а посилань не має чи рідко зустрічаються.От і хочеться створити (але не знаю як і правильно),тему щоб всі хто слухає тяжку музику викладали свої посилання,ролики на улюблені гурти.Людина яка зайде в цю тему змогла б для себе можливо щось новеньке відкрити в тяжкій музиці.А і тему виключно метал і його підвиди.Крім таких напрямків як рок,альтернатива,панк і тому подібне.Можливо модери прочитають моє повідомлення і підкажуть що зробити?Чи хтось з більшим стажем на сайті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшовся я по темі Rock,Metal,не має тут такої теми яку я хочу запропонувати.

Ця нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшовся я по темі Rock,Metal,не має тут такої теми яку я хочу запропонувати.

Ця нє?

та в принципі можна і там і тут,головне питання чи модератори не будуть проти як всі почнуть закидувати ролики,все таки навантаження на сайт.Ладно я звяжусь з одним із них запитаюсь,можливо іще хтось знає особисто когось із головних,запитайтесь народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все таки навантаження на сайт

навантаження на сайт нема - в пост закидуються не кліпи, а посилання для плеєра - навантажується твій браузер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого... 6го року темку апнули :)

2Penja78

Ну Trivium, Orphaned Land і тд - вже далеко не треш. Тобі в бік мелодік дезу/металкору/прогресіва дивитись треба.

фігассє, "це ж моя пісенька..." (Петрик П"яточкін) :90:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...