Перейти до змісту

Скляна плитка- шукаю!


nicolay

Рекомендовані повідомлення

Шукаю ось таку річ даже незнаю як вона правильно називається, в мене на фотці вона велика приблизно 30*30см. , а мені треба трохи меньшу 15*15 чи 20*20см., вона використовувалась в котельнях, трансформаторних підстанціях, треба 8-10 шт. таких скляних плиток. недорого, бажано б/у.

post-579-1240817235.jpg

post-579-1240817244.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні в Новій Лінії, якраз проходив то подивився. Найдешевша була по 30 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую , там я теж бачив. але може є в когось є старого зразку і б/у. вона сильніша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю ось таку річ даже незнаю як вона правильно називається, в мене на фотці вона велика приблизно 30*30см. , а мені треба трохи меньшу 15*15 чи 20*20см., вона використовувалась в котельнях, трансформаторних підстанціях, треба 8-10 шт. таких скляних плиток. недорого, бажано б/у.

Гляньте в "Троянді". При вході наліво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця річ називається склоблок. В мене є 6 шт. старого зразка б/у розміром 25-25. Продавати не збирався, але за 100 Грн. віддам ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця річ називається склоблок. В мене є 6 шт. старого зразка б/у розміром 25-25. Продавати не збирався, але за 100 Грн. віддам ;)

зависокі 25см. непідійдуть

Шукаю ось таку річ даже незнаю як вона правильно називається, в мене на фотці вона велика приблизно 30*30см. , а мені треба трохи меньшу 15*15 чи 20*20см., вона використовувалась в котельнях, трансформаторних підстанціях, треба 8-10 шт. таких скляних плиток. недорого, бажано б/у.

Гляньте в "Троянді". При вході наліво.

дякую сьогодні ж поїду гляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...