Перейти до змісту

У всіх Датагруповців відкривається зовнішній інет???


Рекомендовані повідомлення

В мене відкривається тільки зовнішній український ".ua""com" і внутрішній. Всі інші ні. Чи у всіх так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ у всех

А у кого кто-то особенный или зависит от района проживания ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен день в світі щось відбувається, десь кабеля екскаваторами рубають, десь виходить з ладу обладнання по вині вузькооких китайців :)

турки во Франкфутре шалят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен день в світі щось відбувається, десь кабеля екскаваторами рубають, десь виходить з ладу обладнання по вині вузькооких китайців :)

турки во Франкфутре шалят

Интересно долго это еще продлится?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен день в світі щось відбувається, десь кабеля екскаваторами рубають, десь виходить з ладу обладнання по вині вузькооких китайців :)

турки во Франкфутре шалят

Через це в мене пінг на росію (в деякіх місцях) виріс, але всі ресурси відкриваються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, можливо мені здається, можливо це просто збіг обставин ... але, якщо я добре памятаю, то декілька останніх місяців саме в останню пятницю тижня такі проблеми.

Як би там не було швидше би все знову нормально працювало ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХМ... Сторінки відкриваються але дуже повільно доречі це відноситься тільки до іноземного трафіку. По Україні все люкс. З внутрішньої мережі теж супер.

Світ(Росія, Німеччіна, Польща, Австрія, США...) - 23 кбіт\с

Україна(Київ, Харків, Луганськ) - 18000 кбіт\с

згідно speedtest.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...декілька останніх місяців саме в останню пятницю тижня такі проблеми.

Хм, у автора семь пятниц на неделе? ;)

Вот только смог добраться до инета - а то даже аська не хотела коннектиться... Однако трабл, скорее всего, был со свитчом - шлюз пинговался очень криво... :)

P.S. Хм, и продолжает прерываться связь со шлюзом... Вряд ли тут Франкфурт замешан :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...