Перейти до змісту

Незваные / The Uninvited (2009) DVDRip


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Незваные / The Uninvited (2009) DVDRip

IMG118-1240065645.jpg

Название: Незваные / The Uninvited

Год выхода: 2009

Жанр: Ужасы

Студия/Страна: США / Канада, DreamWorks SKG

Режиссер: Чарли Гард, Томас Гард

В ролях: Элизабет Бэнкс, Эмили Браунинг, Ариэль Кеббел, Дэвид Стрэтэйрн, Майя Массар, Кевин МакНалти, Джесси Мосс, Дин Пол Гибсон, Дон С. Дэвис, Лекс Бёрнэм

Две сестры возвращаются из психиатрической больницы в свой родной дом и сразу же сталкиваются с полным равнодушием со стороны отца и бурной враждебностью, исходящей от новой мачехи. Но главной проблемой для них становится вовсе не это, а жуткий призрак, приходящий регулярно по ночам в их тихую спальню…

Качество: DVDRip

Формат: AVI

Видео: 640x352 (1.82:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~980 kbps avg, 0.18 bit/pixel

Звук: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~128.00 kbps avg (профессиональный двухголосый)

Длительность: 87 мин

Размер: 696.30 MB

icon_plus_1.gifСкріншоти

***-=L I N K=-***

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну скоріше всього це трилер)

Фільм не сподобався, а особливо через те, що цілий фільм АЛЕХ жива, а в кінці фільму виходить, що вона мертва це була ілюзія:(

фільм занадто перекручений(

Оцінка 4/10 :ohmy:

4 бала поставив за якість зображення і звук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звичайно не проти відгуків про фільм АЛЕ ЗА ТАКЕ :mdr: друг AnDryCuK ти наламав тягу всім хто прочитав твій пост мдааа..... Тепер дійсно кіно можна не дивитись . Відредагуй повідомлення.

P.S. Фільм вартий уваги!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ну скоріше всього це трилер)

Фільм не сподобався, а особливо через те,..........."

Дійсно, нащо розповідати сюжет фільму. Або тоді просто треба створювати теми без заливання фільмів, тільки всі моменти і суть описати.

Не зробив нічо доброго своїм "відгуком" нікому. Хоч бери і мінус став :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно не дивився настільки продуманий трилер з елементами жахів! Фільм чудовий 10 з 10 балів, відмінна класика свого жанру! Я не розумію попередні відгуки, що фівльм недостойний, -тільки недалека людина нездатна його не зрозуміти! Дивіться -отримаєте задоволення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм дійсно вартий уваги. Тримає в напруженні до самого кінця. Моя оцінка - 8 з 10-ти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм в жанрі "Крик"... Місцями, там де по задумці режисури мало бути страшно - стає просто огидно, краще б Піаніста ще раз переглянув ...

ІМХО, я 5 з 10 ,з натяжкою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...