Перейти до змісту

Яка швидкість WI-FI інтернету


Рекомендовані повідомлення

Таке питання постає хочу поставити собі WI-FI на ноут, але незнаю яка буде реальна швидкість при скачувані WI-FI інтернету від Укертелеком може хтось користується підскажіть!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке питання постає хочу поставити собі WI-FI на ноут, але незнаю яка буде реальна швидкість при скачувані WI-FI інтернету від Укертелеком може хтось користується підскажіть!!!

Найбільш поширені стандарти у нас це WiFi (802.11b/g) їхня максимальна швидкість 54 мегабіти в секунду. Але якщо у тебе інтернет від Укртелекома то товоя швидкість буде максимально 8 мегабіт в секунду (відповідно до твого тарифного плану)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені на ДГ видає від 6-11 мегабіт. Це без точки доступа, а просто з двома вай фай адаптерати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SaniaM

не вдаючись в теоретичні і практичні цифри скажу так - швидкості wi-fi з'єднання, при умові встановлення в квартирі, достатньо для викоритсання усієї швидкості любого з тарифних планів ОГО

Для організації настпуного підлючення тобі знадобиться точка доступу та бездротовий клієнт.

Клієнт встановлюється в ноутбук слотами USB, PCMCI, ExpressCard, практично у всіх сучасних моделях ноутбуків встановлено Wi-Fi клієнт.

Також потрібна точка доступу, вона може бути реалізована як сама точка доступу, наприклад D`link DAP-1150, або ж з вбудованим ADSL модемом, роутером та свічом на 4 LAN порти для дротового підключення комп'ютерів, як наприклад D`link DSL-2640U (все в одному)

Якщо модем вже є можна використати бездротовий роутер D`link DIR-300, або D`link DIR-320 такий же, але доповнений USB портом, який дає змогу підключити принтер і орнанізувати принт-сервер, або 3G USB модем.

Процес налаштування просто знайти в гуглі, або ж можу допогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто хочу поставити WI-FI і в Укертелекомі біля Променя купляти карточки на нет і там сидіти закачувати ось що мене цікавить, яка там буде швидкість???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені на ДГ видає від 6-11 мегабіт. Це без точки доступа, а просто з двома вай фай адаптерати :)

А на яку відстань тяне нет через адаптери?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...