Перейти до змісту

Проблема з акустикою


Рекомендовані повідомлення

У мене акустика Dialog W 3200 після неодноразового відключення електроенергії в будинку не можу увімкнути акустику. На панелі управління зісвічуються 5-ть з 7-ми кнопок і постійно світяться, при тому на натискання кнопок і пульта ДУ система не реагує. Запобіжник перевіряв нормальний.

Підкажіть, шо це може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене акустика Dialog W 3200 після неодноразового відключення електроенергії в будинку не можу увімкнути акустику. На панелі управління зісвічуються 5-ть з 7-ми кнопок і постійно світяться, при тому на натискання кнопок і пульта ДУ система не реагує. Запобіжник перевіряв нормальний.

Підкажіть, шо це може бути.

Сказавби я , що то може бути ,до модератор сильно строгий ;) ,

а тобі легше буде коли тут начнуть гадати на кофейній гущі сторінок на десять.

Як що не розбираєшся в єлектроніці то тобі нічого не дасть , а закінчиться тим що понесеш в ремонт, так не проще зразу занести в ремонт.

PS.А F.A.Q.-ати ,и ЧаВо-кати краще ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіантів безліч. Піковий струм, (маю на увазі "скачок" струму від нормального 220 до 250-280 Вольт) дуже гарно "обходить" запобіжники, і палить все, що заманеться.

Неси в ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказавби я , що то може бути ,до модератор сильно строгий ;) ,

а тобі легше буде коли тут начнуть гадати на кофейній гущі сторінок на десять.

Як що не розбираєшся в єлектроніці то тобі нічого не дасть , а закінчиться тим що понесеш в ремонт, так не проще зразу занести в ремонт.

PS.А F.A.Q.-ати ,и ЧаВо-кати краще ТУТ

Тут читав вже немає нічого такого :huh:

крочє поїдуть вони на сервіс ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...