Перейти до змісту

Маски-шоу на Кивському майдані


Scabiosa

Рекомендовані повідомлення

В понеділок шостого квітня близько 16-ої години було перекрито рух по Київському майдану в напрямку вулиці Дубнівської. Стояли хлопаки з автоматами, дорога перегороджена "бобіками", нікого не пускали. Велась відеозйомка. Кілька чоловік міліціонерів вдягали повну амуніцію (шоломи, бронежилети) і збирались йти в сторону "зефіру" і банку "надра". По натовпу ходило слово "бомба". ІМХО вона якщо й була, то в надрах або зефірі, бо до біг-бому на Київському майдані доступ був вільний.

Хто знає, що то було? Я особисто пройшов ту загороду дворами зі звороту біля стоматполіклініки. Там нічого не було особливого, в тому числі міліціонерів. Рух транспорту розблокували десь о 17-18 годині.

Хто знає, що то було і чим закінчилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зефір та Надра до цього відношення не мали.

На проїжджій частині (вул. Дубнівська) відразу за поворотом до

стоянки Зефір&Надра стояв мінівен, в якому начебто була бомба.

Фінал історії як завжди банальний, хибна тривога.

Хтось вирішив полякати ... можливо я про банк рано висказався,

можливо це був кредитор якого банк дістав по повній ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

powersss, точно так як ти написав :)

Мій друг працює пожежником - вчора був там присутній. Розповідав цю саму історію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось вирішив полякати ... можливо я про банк рано висказався,

можливо це був кредитор якого банк дістав по повній ...

Власник авто є постійним клієнтом банку! Вийшовши з відділення банку він наткнувся на 2-х чоловіків, які йому сказали, що: "начебто бачили як якийсь дядько заглядав під машину і щось там робив", а той (напевне переживаючи за власне життя, здоров"я) викликав міліцію. Ось так все і було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...