Перейти до змісту

Дельта банк


mlutsk

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Розказую зі слів знайомого ,так як він просив запостити.

Десь приблизно 2 роки назад його знайомий брав кредитку у дельта банк, коли він (його знайомий) брав кредит його попросили дати номер людини яка б його знала.

сьогодні йому прийшло ( мому знайомому ) смс - сплатите борг 937 перед Дельта до 31.0312009 і не допустите судового розгляду справи. Агенство стягнення боргів CCG. 80444954884 справа...

Діло в тому що про те що він (мій знайомий) буде поручителем ніхто не казав, так як ксерокопію паспорту і інші документи нізто не просив.

В нього є контакти тієї людини яка брала кредит, чи варто їх надати у агенство стягнення боргів CCG?

Що можуть порадити наші юристи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Доброго дня! Розказую зі слів знайомого ,так як він просив запостити.

Десь приблизно 2 роки назад його знайомий брав кредитку у дельта банк, коли він (його знайомий) брав кредит його попросили дати номер людини яка б його знала.

сьогодні йому прийшло ( мому знайомому ) смс - сплатите борг 937 перед Дельта до 31.0312009 і не допустите судового розгляду справи. Агенство стягнення боргів CCG. 80444954884 справа...

Діло в тому що про те що він (мій знайомий) буде поручителем ніхто не казав, так як ксерокопію паспорту і інші документи нізто не просив.

В нього є контакти тієї людини яка брала кредит, чи варто їх надати у агенство стягнення боргів CCG?

не варто

Що можуть порадити наші юристи?

Я не юрист але думаю можна звернутись в органи з заявою про домагання і терор.

Або просто ігноруввати такі дзвінки та смс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернутися в агентство, та вимагати надати документи, з огляду на які хтось вважає, що він має заборгованість.

Так само звернутися в дельта банк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik поправте мене - поручитель має давати якісь документи і підписуватись, чи можна просто вписати людину в договір? без відома того що він буде поручителем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Розказую зі слів знайомого ,так як він просив запостити.

Десь приблизно 2 роки назад його знайомий брав кредитку у дельта банк, коли він (його знайомий) брав кредит його попросили дати номер людини яка б його знала.

сьогодні йому прийшло ( мому знайомому ) смс - сплатите борг 937 перед Дельта до 31.0312009 і не допустите судового розгляду справи. Агенство стягнення боргів CCG. 80444954884 справа...

Діло в тому що про те що він (мій знайомий) буде поручителем ніхто не казав, так як ксерокопію паспорту і інші документи нізто не просив.

В нього є контакти тієї людини яка брала кредит, чи варто їх надати у агенство стягнення боргів CCG?

Що можуть порадити наші юристи?

Так якщо він нічого не підписував (і навіть не був присутній при укладенні договору) то який же він поручитель?

А не має поруки - немає і боргового зобов"язання перед банком.

Якщо кредит забезпечується порукою - укладається окремий договір поруки.

Контакти позичальника у колекторів теж є.

Як на мене - банк і колектори грають на "авось". Авось да убоїцца друг і піде заплатить борг перед банком. Поширена практика.

Якщо кредит забезпечується порукою - укладається окремий договір поруки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтоп:

записываем, ДельтаБанк - нехорошие люди

несморя не "рекламку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

окремий договір поруки - там які дани поручителя вносяться туди, чи треба ксерокопоії паспорту і інших доків? підскажіть будь-ласка???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні йому прийшло ( мому знайомому ) смс - сплатите борг 937 перед Дельта до 31.03.2009 і не допустите судового розгляду справи. Агенство стягнення боргів CCG. 80444954884 справа...

зверніть увагу - сьогодні йому прийшло 30.03.2009. до 31.03.2009 і не допустите судового розгляду справи.

При цьому до нього ніхто не звонив

з сайту Агенство стягнення боргів CCG.

заміна періодичних зусиль Клієнта на постійні зусилля колекторської компанії. Це, зокрема, передбачає:

o контакт із боржником за допомогою листів, телефонних переговорів, факсів, смс, голосових повідомлень;

o особисті візити до боржника;

o спілкування з особами, що мають вплив на боржника;

o надання Клієнтові оптимального рішення щодо роботи з довготривалими боргами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Розказую зі слів знайомого ,так як він просив запостити.

Десь приблизно 2 роки назад його знайомий брав кредитку у дельта банк, коли він (його знайомий) брав кредит його попросили дати номер людини яка б його знала.

сьогодні йому прийшло ( мому знайомому ) смс - сплатите борг 937 перед Дельта до 31.0312009 і не допустите судового розгляду справи. Агенство стягнення боргів CCG. 80444954884 справа...

Діло в тому що про те що він (мій знайомий) буде поручителем ніхто не казав, так як ксерокопію паспорту і інші документи нізто не просив.

В нього є контакти тієї людини яка брала кредит, чи варто їх надати у агенство стягнення боргів CCG?

Що можуть порадити наші юристи?

Твой знакомый никому ничего не должен, потому как ничего не подписывал, и никому ничего не обесчал. Поручителем от не являеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik поправте мене - поручитель має давати якісь документи і підписуватись, чи можна просто вписати людину в договір? без відома того що він буде поручителем?

Звичайно, потрібен підпис поручителя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене - банк і колектори грають на "авось". Авось да убоїцца друг і піде заплатить борг перед банком. Поширена практика.

Якщо кредит забезпечується порукою - укладається окремий договір поруки.

Коллекторы не очень надеються что "убоїцца друг і піде заплатить борг перед банком", потому как друг ничего в банке не брал, и ничего не должен. Коллекторы шлют СМС в расчёте что друг пойдет и выпишет по полной программе своему другу который кредит просрочиил...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтоп:

записываем, ДельтаБанк - нехорошие люди

несморя не "рекламку"

А что, есть банки "хорошие люди"? Может есть банки что прощают долги, и им не нужно кредит возвращать?

Нехорошие люди - это те что берут в долг и не возвращают! Зачем дотягивать до коллекторов? Неужели клиенту было так тяжело сплачивать какието 80грн в месяц? Дельтабанк выдавал кредитки преимущественно с лимитом в 500грн под 64% годовых, и без поручителя. Погашать нужно 15% в месяц от снятой суммы. За несвоевременное погашение в договоре прописаны штрафные санкции и пеня в размере 1% в сутки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай друг перефразує одне широко відоме в вузьких колах хокку, і відповість на смску таким месседжем:

Велика пащека тигрової акули,

Та навіть в неї не поміститься той пеніс,

Який я клав на всі ваші вимоги...

В усякому випадку, якщо справа дійде до суду - веселе засідання буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай друг перефразує одне широко відоме в вузьких колах хокку, і відповість на смску таким месседжем:

Велика пащека тигрової акули,

Та навіть в неї не поміститься той пеніс,

Який я клав на всі ваші вимоги...

В усякому випадку, якщо справа дійде до суду - веселе засідання буде...

Жоден суддя не відкриє провадження, якщо одним із відповідачів буде "друх", оскільки написати в "шапці" позовної ні паспортних даних, ні адреси проживання ані банк, ані колектори не зможуть.

sasha

доля правди в тому є.

Метод роботи колекторів - не довести справу до суду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жоден суддя не відкриє провадження, якщо одним із відповідачів буде "друх", оскільки написати в "шапці" позовної ні паспортних даних, ні адреси проживання ані банк, ані колектори не зможуть.

Ну... З усіх відомостей сторони, які треба зазначити в позові, достатньо ПІБ та адресу.

Якщо люди знають номер телефону - то, думаю, адреса також відома, та й ПІБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись працював в тому банку кредитним інспектором і можу сказати, що твій друг не є поручителем і нікому нічого не винен(якщо він сам не брав кредит), а телефон знайомого при оформленні кредиту просять у всіх. Можливо вони не можуть зв'язатись з тим, що брав кредит от і шлють смски твому другу. Нехай зателефонує за тим номером і назве номер справи тоді щось буде ясно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik поправте мене - поручитель має давати якісь документи і підписуватись, чи можна просто вписати людину в договір? без відома того що він буде поручителем?

Звичайно, потрібен підпис поручителя.

а если есть "свой" нотариаус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik поправте мене - поручитель має давати якісь документи і підписуватись, чи можна просто вписати людину в договір? без відома того що він буде поручителем?

Звичайно, потрібен підпис поручителя.

а если есть "свой" нотариаус?

Навряд чи. Судячи з першого посту і вказаної в ньому суми - не такі великі цифри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно ничего он не подписывал. только звонили к нему с Дельта банка и спрашивали знает ли он человека.скоро человек позвонит к ним и я расскажу что ему сказали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзвонили туди, сказали що цей мобільний номер залишений як номер тієї людини що брала кредит. мій знайомий йде як 3 особа, а не поручитель.

поясніть будь-ласка що таке 3 особа??? дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзвонили туди, сказали що цей мобільний номер залишений як номер тієї людини що брала кредит. мій знайомий йде як 3 особа, а не поручитель.

интресно, они часто "поля" местами путают......

им пофиг, а человеку могли ноги поломать :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в Дельта Банку був оформлений кредит на мою дружину (купували якусь побутову техніку). Через деякий час я пішов в їхнє відділення в приміщенні редакції "Вісника" (біля Західінкомбанку), оформив квитанцію на дострокове погашення кредиту, оплатив потрібну для повного погашення тіла і відсотків суму в касу (поскільки своїх кас в них немає, принаймні на той час не було, то платив в касу іншого банку поряд, здається той же західінком), закрив кредит і спокійно собі жив десь пів року, після чого до жінки почали дзвонити з Дельта Банку і розказувати, що вона винна якісь там гроші по кредиту. Після того як я подзвонив до них, сказав що кредит погасив ДАВНО і ПОВНІСТЮ, процитував приблизно те хаіку, яке вище написав Ярчик, дзвінки припинились. Пройшло десь місяців 10 з того часу, не знаю навіть яка там зараз ситуація, і не цікавлюсь, бо знаю що я кредит погасив.

Взагалі, банки на зразок Дельта Банку, ПростоФінанс -- рідкісні засранці. Навіть не беручи до уваги такі "помилки". Взяти хоча б те, що при оформленні кредиту вони кажуть, що своїх кас не мають, і оплата повинна проводитись через Правекс, Аваль чи інший банк, але чомусь так скромно мовчать про те, що ті банки з кожної проплати ще будуть знімати 1-2% комісійних. Нехай на побутових кредитах сума комісії получається невелика, але люди ПОВИННІ про це знати, а не отримувати несподіванку в вигляді додаткових витрат при погашенні кредиту. Та і що це за банк взагалі, який навіть каси власної не має?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в Дельта Банку був оформлений кредит на мою дружину (купували якусь побутову техніку). Через деякий час я пішов в їхнє відділення в приміщенні редакції "Вісника" (біля Західінкомбанку), оформив квитанцію на дострокове погашення кредиту, оплатив потрібну для повного погашення тіла і відсотків суму в касу (поскільки своїх кас в них немає, принаймні на той час не було, то платив в касу іншого банку поряд, здається той же західінком), закрив кредит і спокійно собі жив десь пів року, після чого до жінки почали дзвонити з Дельта Банку і розказувати, що вона винна якісь там гроші по кредиту. Після того як я подзвонив до них, сказав що кредит погасив ДАВНО і ПОВНІСТЮ, процитував приблизно те хаіку, яке вище написав Ярчик, дзвінки припинились. Пройшло десь місяців 10 з того часу, не знаю навіть яка там зараз ситуація, і не цікавлюсь, бо знаю що я кредит погасив.

Взагалі, банки на зразок Дельта Банку, ПростоФінанс -- рідкісні засранці. Навіть не беручи до уваги такі "помилки". Взяти хоча б те, що при оформленні кредиту вони кажуть, що своїх кас не мають, і оплата повинна проводитись через Правекс, Аваль чи інший банк, але чомусь так скромно мовчать про те, що ті банки з кожної проплати ще будуть знімати 1-2% комісійних. Нехай на побутових кредитах сума комісії получається невелика, але люди ПОВИННІ про це знати, а не отримувати несподіванку в вигляді додаткових витрат при погашенні кредиту. Та і що це за банк взагалі, який навіть каси власної не має?!

Давно вже має.Дельта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Меня по мобильному телефону тоже преследуют смс-сообщения подобных мошенников но уже только от имени ТОВ "Спожив сервiс". Якобы я им должен свыше 80 тыс. гривен. СМС угрозы исходят с номера 80444987154 от имени Agenctvo Styagnennya Borgiv CCG. Суки достают в течении 2-х недель. Практически ежедневно высылают смс, но не звонят сами. Просят позвонить по номеру 80444987154. Я в жизни не брал кредита. Пробовал отправить смс в ответ с текстом "Иди нахуй [censored] ебучий" - оно не отправляется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ посилайте їх далеко в них нема ні прав ні можливостей , а працюють чисто на ЛОХа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...