Перейти до змісту

Мечтатели / The Dreamers (Бернардо Бертолуччи / Bernardo Bertolucci)


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Це ненормальний фільм його не можна спокійно дивитися!!!Одна тёлка і всі трахають її!Бред!!!Удачі не виводь мене будьласка своїм фільмом!Я устала тобі шось доказувати!Тобі скількі років 10?11?? :D:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цЕ ІСТОРІЯ СЕКСУАЛЬНОЇ РЕВОЛЮЦІЇЇ,В ПАРИЖСЬКІЙ КВАРТИРІ З СТУДЕНТАМИ ТОБТО ДІТЬМИ ПОЕТА! ДВУМА---КОНЧАНА І ПРОСТО Я НЕЗНАЮ ЯК ЦЕЙ ФІЛЬМ МОЖНА БУЛО ДИВВИТИСЬ- ВИПУСТИТИ ЙОГО ВЗАГАЛІ!

на-тобі цитата!!!!

""""Слишком вольная трактовка Б.Бертолуччи особенностей молодежной сексуальной культуры стала причиной негодования многих кинокритиков, в особенности в США."""""

ФУ ЗБИВАТИ ЦЕЛКУ В ВВАНІ ЩЕ 2 ПАЦИКІВ-ЗБОЧЕННЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, для початку поубав жару, легше із CapsLock-ом, хоча, якщо твій колір волосся заявлений в фотці відповідає дійсності, тоді я на це закрию очі.

Далі, із висловлюваннями: теж обережніше.

Тобі скількі років 10?11??

Якщо судити із твоєї фотки, то я приблизно вдвічі старший за тебе. Якщо не в двічі, то наполовину точно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цЕ ІСТОРІЯ СЕКСУАЛЬНОЇ РЕВОЛЮЦІЇЇ,В ПАРИЖСЬКІЙ КВАРТИРІ З СТУДЕНТАМИ ТОБТО ДІТЬМИ ПОЕТА! ДВУМА---КОНЧАНА І ПРОСТО Я НЕЗНАЮ ЯК ЦЕЙ ФІЛЬМ МОЖНА БУЛО ДИВВИТИСЬ- ВИПУСТИТИ ЙОГО ВЗАГАЛІ

Послухай, шановна Vikysja! А чому це ти так завелась від обговорення цієї стрічки? Ну, висказали ,на прохання,кожен свої враження від фільму,та й грець з ним!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, дівчинка, що страждає на ПМС страшне явище. І тому я дозволю собі, в честь мого свята не бачити це створіння щонайменше 30 днів.

тема закривається "во избежание"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...