Перейти до змісту

Украинские банки начали войну против национальной валюты


D@ve

Рекомендовані повідомлення

- Шансов у гривны в долгосрочной перспективе - нет. ....сегодня ни в Минфине, ни в Кабмине, не существует никакой математической модели, при которой можно было бы избежать дефолта. Его будут только отдалять, беря новые и новые займы, большая часть которых идет на погашение не долга, а только процентов по кредитам.
- Правительство, руководство НБУ и Президент в этой ситуации должны пройти и утопиться в Днепре. Это будет шаг в деле оздоровления финансовой системы Украины.

Стаття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правительство, руководство НБУ и Президент в этой ситуации должны пройти и утопиться в Днепре. Это будет шаг в деле оздоровления финансовой системы Украины.

Після цього почнеться ще більший хаос ніж зараз, але от з цитатою

Шансов у гривны в долгосрочной перспективе - нет. ....сегодня ни в Минфине, ни в Кабмине, не существует никакой математической модели, при которой можно было бы избежать дефолта. Его будут только отдалять, беря новые и новые займы, большая часть которых идет на погашение не долга, а только процентов по кредитам.

не можна не погодитись. Подивіться зараз на більшість виробництв, там саме це і відбувається. Чув в одному фільмі, досить цікаву фразу і думаю правильну. Не політики роблять прогрес, чи покращують наше життя ( йдеться про глобальний масштаб) а саме науковці. Бо це науковці дали нам електрику без якої не можливо нормально жити, лампочку, комп'ютери, техніку і так далі.

Якби ще наші політик,і щось робили для того щоб розвинути науково-технічний потенціал укр. нації... А так, що нас витягне з кризи? Збільшення ринку внутрішнього споживання? В більшості неконкурентні товари і т.д.

Звісно легше щось писати, чим робити, і говорити які ми всі розумні і як би ми поступили, ( не знаючи елементарного стану справ що відбувається на рівні корпорації Держава...), але такі речі, як розвиток НДДКР є базою і основою заможного життя для цілої нації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що проводились певні фінансово-математичні розрахунки, які показали, що буде з гривнею через пів-року (образно). По крайній мірі вони повинні були проводитись... В нас же є РНБО (рада нац безпеки та оборони). А що ще може зараз більше загрожувати Україні, як нестабільність через національну валюту?

Більш за все через результат цих досліджей на даному етапі вони є державною таємницею...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо, пішли статті з думками "експертів", про дефолт і т.д., мабуть знову пішов "загон оленів", треба щоб народні маси пішли скупляти долар по завищеному курсу, а потім назад трішки вниз :) думаю, курс піде знову до 9-и...

але цікаво виходить - коли два тижні курс трішки стабілізувався і рухався трішки вниз, то ніхто не говорив про дефолт, навпаки - всьо стабільно, буде 8 до кінця квітня (мол, давайте, народ, здавайте по 8,15, а ми вам через тиждень-другий по 9 їх же і толкнемо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качели продолжаются :) Пока народ не поймёт что их разводят на бабки нифига толкового не будет. Я например уже давно не покупаю доллар свыше нужд которые меня подталкивают (кредит и кое какие расчёты с клиентами). Да и то всё равно практически всё платится гривней и по меньшему курсу чем у "менял"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для роздмумів: валютчки, що працювали з оптом(500 тис дол і вище), зараз заскучали. багато суб"єктів господарювання перейшли максимально на гривню в розрахунках, а долари на погашення кредитів купують у банках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, фактично зараз ринок більш-менш прийшов до думки, що курс має бути десь біля 8 (ну 8,50 макс.), тим більше що за 7,82 можна гасити кредити фіз. особам, тому загон в такому варіанті, як був, коли курс скочив до 9,80 мабуть не відбудеться, але банки вирішили спробувати ще раз застосувати перевірену схему, надіюсь це в них не вдасться...

тим більше, що як каже Tolik_lt і не тільки, на оптові партії валюти суперпопиту нема... значить "оленів" серед суб’єктів господарювання буде небагато

вся надія на "простих смертних", але для того щоб їх простимулювати однієї такої статті недостатньо, треба кинути інфу від "кваліфікованих експертів" на центральні канали, бажано від різних, які б говорили шаманську мантру "дефолт, дефолт, курс 12-15, скоро крах, алілуя!", якщо цього не відбудеться, думаю, курс залишиться в межах десь 8,15-8,30, з яким змирилась більшість учасників ринку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не зрозумів - вони не намагаються заробити! вони намагаються зберегти і досі є такі люди, які купляють долари, боячись що курс стане 20 грн

і я не кажу, що вони серйозно впливають на курс - вони просто сприяють банку його піднімати, чим зараз визначається курс на ринку ніхто не може толком сказати

але що банки на цих "простих смертних" заробляють, я впевнений

просто виходить так, що люди тримають гроші в доларах, але так як затримки з ЗП, звільнення і т.д, то виникає потреба їх продавати, коли йде ріст люди тримаються до останнього, мол "якось перетерплю, не буду продавати, краще продам по 12-15, от і в телевізорі кажуть", а виходить що через кілька днів курс вертають майже до попереднього рівня, трішки вище і в супровід йде інформація "ми вернемо курс до нацбанківського", а гроші то треба, от людина і думає, "куди вже далі терпіти, все одно курс ніби стабілізувався" і продає. Банк знову має готівковий долар.

і ти кажеш про офіційні 2 млрд., а є ж іще і валютчики, їм долар теж з банків йде....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хтів купити долар для збереження своїх заощаджень - той його вже купив і сховав доляри під матрац... А теперішня заборгованість з з/п і їх різке зменшення призвели до того - що люди які отримують їх, їх вже не переводять в $, що б зберегти на потім - а просто за них живуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...