Перейти до змісту

Juice ( Авторитет )


sita29

Рекомендовані повідомлення

Оригинальное название: Juice

Страна: USA

Жанр: Криминальная драма

Продолжительность: 01:34:41

Формат: AVI

Язык: Русский любительский перевод

Кинокомпания: Paramount Pictures

Режиссёр: Ernest R. Dickerson

В ролях: Tupac Shakur, Omar Epps, Jermaine 'Huggy' Hopkins, Khalil Kain, Samuel L. Jackson

Описание: 4 друга Q, Bishop, Raheem, и Steel живут в Гарлеме, а на самом деле в мире, полным зла и ненависти. В этом мире сильный побеждает слабого. Дружба и предательство, друзья и враги, детство и ответственность. Всё перемешалось для четырех друзей, прозвавших свой мир "JUICE".

Дебютный фильм Эрнеста Диккерсона рассказывает о тяжелой жизни черных людей в Харлеме. Четверо подростков ведут преступную жизнь и все казалось бы "хорошо", но их жизнь меняется после неудачного ограбления магазина. Очередной фильм про малолетних преступников, в лучших традициях Спайка Ли. Тупак в этом фильме играет гангстера Бишопа, которому на все и на всех наплевать. Он сам называет себя сумасшедшим негром. Пак настолько вжился в эту роль, что и в последствии часто путал себя с беспредельщиком Бишопом.

лежить на фтп в папці Juice.Juice

Скріншоти

snapshot20090316235958.png

snapshot20090316235923i.png

snapshot20090316235907.png

post-3534-1237237593.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sita29 Пост №1 та №2 Вивчити!!! І решту теми до кінця.

додай скріншоти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А старий фільм ,хто його удалить модератори чи я можу його сам удалити?Як удалю чи удалять його то залью фільм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долий просто в клієнті при заливці вказати "продолжить" і все. (якщо назву не міняти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ а не можна цей фільм удалити , а я залью по новому ? Або скажи як в тотал командері його долити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба я не сказав?

Ясно ж сказано ніхто нічого з обмінника видалити не може.

промто лий його ще раз і тотал сам запитає що робити, ти відповіси "докачать" . ЧИ продолжить закачку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це так само як на компік шось копіруєш, а воно вже в тебе є і вистрибує віконце ДА Для Всех Нет (ні тіпа замінити) Вот так вот=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так прикол в тому що те що я залив ( а він неповний фільм ) 694 Mb і той що в мене на компі теж 694 MB ( але повний ).Я вибав Докачати воно пару секунд і вирубилось,що тіпа докачало,це так і має бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там вискочило віконце я нажав докачати,появилось віконце там фільм докидаєть ,ця операція йде 1сек.То наверно долилось ? KlouS якщо в тебе безлімітка то можеш провірити чи докачаний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я в шокє, в фільмі говорящі абізяни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

а які бувають абізяни? чорні звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-ну, чорні всетаки люди!!! А не якісь там "абіз*яни"!!!

Ну,полюбому !! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...